موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/62406 :کد

0

یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۹
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -یک‌طرفه شدن محورهای هراز و کندوان

رئیس پلیس راه مازندران گفت: وضعیت ترافیک در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

 

 

رئیس پلیس راه مازندران گفت: وضعیت ترافیک در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

 

 

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، جعفر محمدنژاد درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی مازندران اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.


وی ادامه داد: از نظر جوی نیز در حال حاضر وضعیت محورهای استان ابری و خشک است.


رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، بیان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است.


محمدنژاد بیان کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای 12، 13 و 14 فروردین‌ماه سال 95 تا ساعت 3 بامداد روزهای بعد از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای 12، 13 و 14 فروردین ماه 95 تا ساعت 3 بامداد روزهای بعد از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.


وی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، افزود: همچنین تردد انواع کامیون تا ساعت 2 بامداد روز 15 فروردین ماه سال 95 از محور هراز ممنوع است.


رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روزهای 12، 13 و 14 فروردین تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای 12، 13 و 14 فروردین تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب‌اسک به رودهن ـ محدوده مشاء ـ به‌صورت یک‌طرفه است.


وی یادآور شد: تردد انواع تریلی و کامیون  تا ساعت 2 بامداد روز 15 فروردین 95 از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.


محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.


وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :