موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/62411 :کد

0

امدادرسانی هلال احمر در ۱۵ روز

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۹
تعداد بازدید : ۲۴۵   
 تحلیل ایران -امدادرسانی هلال احمر در ۱۵ روز

مسئول بخش عملیات امداد و نجات طرح نوروزی هلال‌احمر گفت: امدادگران هلال‌احمر در روز دهم فروردین در ۲۲۰ ماموریت، ۱۶۹ تن از هموطنان را از حوادث نجات دادند.

 

 

 

مسئول بخش عملیات امداد و نجات طرح نوروزی هلال‌احمر گفت: امدادگران هلال‌احمر در روز دهم فروردین در 220 ماموریت، 169 تن از هموطنان را از حوادث نجات دادند.
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مرتضی مرادی افزود : در این روز با کاهش 41 درصدی مجموع عملیات‌ها در مقایسه با روز مشابه در نوروز سال گذشته مواجه بودیم و در مجموع به یک‌هزار و 953 تن از هموطنان خدمات امدادی لازم ارائه شد و 110 تن به مراکز درمانی منتقل شدند و علاوه بر درمان 526 تن در محل حادثه، 181 تن نیز از خدمات اسکان اضطراری بهره بردند. 
 
وی با اشاره به اشاره به گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروزی هلال‌احمر از 25 اسفند تا 10 فروردین گفت: در 15 روز اجرای طرح، در مجموع 3 هزار و 957 مورد عملیات انجام و خدمات امدادی لازم به 56 هزار و 46 تن از مسافران نوروزی ارائه شد. 
 
مرادی با اشاره به کاهش 9 درصدی ماموریت‌های امدادی در 15 روز اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته اظهار کرد: به‌علاوه تاکنون یک‌ هزار و 787 تن از مسافران نوروزی به مراکز درمانی منتقل شدند و 24 هزار و 131 تن خدمات درمان سرپایی و یک‌هزار و 943 تن خدمات اسکان اضطراری را دریافت کردند. 
 
مسئول بخش عملیات طرح امداد و نجات نوروزی هلال‌احمر به نجات 2 هزار و 703 تن از هموطنان از حوادث و انجام 320 مورد عملیات رهاسازی اشاره کرد و گفت: به علاوه امدادگران در 24 ساعت گزارش درگیر ارائه خدمت به هموطنان در سیل و آب‌گرفتگی در 4 استان کشور بودند و در این زمینه 340 تن در 12 روستای استان‌های آذربایجان غربی، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد و لرستان خدمات امدادی لازم را دریافت کرده و 15 تن به مناطق امن منتقل شدند.
 
وی به وقوع توفان شن در 24 ساعت گذشته در محور نایین به اصفهان و امدادرسانی و اسکان 52 تن از هموطنان اشاره و اعلام کرد: همچنین در شبانه‌روز گذشته در استان‌های ایلام، تهران، خوزستان، فارس، کرمانشاه، لرستان و هرمزگان 11 عملیات کوهستان در 7 استان کشور و امدادرسانی به 11 تن از هموطنان ارائه و در این زمینه 4 مورد انتقال زمینی و 2 مورد انتقال هوایی انجام شد.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :