موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/62466 :کد

0

رایولا ازآینده زلاتان، پوگبا، بالوتلی و دوناروما پرده برداشت

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۰
تعداد بازدید : ۴۲۷   
 تحلیل ایران -رایولا ازآینده زلاتان، پوگبا، بالوتلی و دوناروما پرده برداشت

وکیل بازیکنان مشهور مستطیل سبز در مورد آینده موکلشان از جمله ایبراهیموویچ و پوگبا سخن گفت.وکیل بازیکنان مشهور مستطیل سبز در مورد آینده موکلشان از جمله ایبراهیموویچ و پوگبا سخن گفت.


به  گزارش تحلیل ایران، مینو رایولا وکیل بازیکنان مشهور فوتبال در مصاحبه‌ مفصل با روزنامه گازتا اسپورت ایتالیا در مورد آینده موکلشان سخن گفت و به کل شایعات نقل و انتقالات درباره بازیکنان بزرگی مانند ایبراهیموویچ و پوگبا پایان داد.


زلاتان ایبراهیموویچ

رایولا درباره آینده ایبرا به روزنامه ایتالیایی گفت: او از تمام قاره ها بدون استثنا پیشنهاد دارد. از قیمت ابیرا که چینی ها برای او در نظر گرفتند هرگز صحیت نمی کنم ولی تاکید می کنم رقمی نجومی است. تمام احتمالات درباره آینده زلاتان وجود دارد حتی امکان دارد با پاری سن ژرمن تمدید کند.

وی افزود: در لیگ ایتالیا همه تیم ها او را می خواهند. من اعتقاد دارم که ایبرا با وضعیت کونی بدنی و فنی خود می تواند 5 سال دیگر در سطح بالایی بازی کند.


پل پوگبا

وکیل ستاره فرانسوی یووه درباره آینده‌اش گفت: خبر جدیدی درباره پوگبا نیست و تمدید قرارداد با یووه و متاند در تورین وجود دارد اگر پیشنهاد بهتری از یووه برای او مطرح نشود. پوگبا اثبات کرد که شایسته پوشیدن شماره 10 است و اکنون ستاره تیمش است.

وی افزود: یوونتوس به دنبال میختاریان هافبک دورتموند است و این درحالی است که او مانعی برای پوشیدن پیراهن بیانکونری را ندارد اما انتقال او به یووه بسیار سخت خواهد بود زیرا سرمربی دورتموند از عملکرد او بسیار رضایت داد و دوست ندارد به راحتی او را از دست بدهد.


دوناروما و بالوتلی

رایولا در ادامه درباره دو بازیکن میلان گفت: دوناروما دروازه بان میلان اکنون برای بازی در رقابت های یورو 2016 در ترکیب تیم ملی ایتالیا است و هیچ مشکلی نزد ما وجود ندارد تا قراردادش را با میلان تمدید کنیم. در هر شرایطی او هرگز در ایتالیا بازی نمی کند مگر در میلان و اگر قصد ترک میلان را داشته باشد خارج از ایتالیا بازی می کند.

درباره بالوتلی مهاجم میلان گفت: برای اولین بار است که نمی توانم درباره رفتار اخلاقی بالوتلی توضیحی بدهم ولی از او درخواست می کنم که برای مشکلاتی روحی خود کار انجام دهد. از زمانی که او مصدوم شد تا کنون نتوانسته به روزهای اوج خود برگردد در نتیجه آنچه برای ما مهم این است لبخندهای او برگردد و به شکل منظم بازی کند.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :