موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/62534 :کد

0

اینیستا: پیروزی مقابل رئال بهترین ادای احترام به کرایف است

  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۲:۳۰
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -اینیستا: پیروزی مقابل رئال بهترین ادای احترام به کرایف است

هافبک بازیساز بارسا اعتقاد دارد شکست رئال مادرید بهترین هدیه به روح اسطوره فقید این باشگاه خواهد بود.

هافبک بازیساز بارسا اعتقاد دارد شکست رئال مادرید بهترین هدیه به روح اسطوره فقید این باشگاه خواهد بود.

 

به گزارش تحلیل ایران، آندرس اینیستا با اشاره به درگذشت اخیر بازیکن و سرمربی پیشین بارسلونا گفت: پیروزی در ال‌کلاسیکو می‌تواند بهترین ادای احترام به کرایف باشد. امیدوارم بتوانیم به خاطر او در بازی شنبه به برتری برسیم و همین در ماه انگیزه بالایی به وجود آورده است.

 

وی با هشدار به هم تیمی‌هایش برای دستکم نگرفتن رئال که این فصل کمی افت کرده، تصریح کرد: برای ما ال‌کلاسیکو با بازی‌های دیگر فرقی ندارد و به هر دیدار به مانند بازی فینال نگاه می‌کنیم. به شخصه رئال را همیشه به عنوان حریف خیلی خطرناک دیده‌ام.

 

کاپیتان بارسلونا افزود: اگر نتوانیم کارهای معمول خود را در بازی شنبه انجام دهیم به مشکل خواهیم خورد. به نظرم این بازی برای فوتبال فوق العاده خواهد بود. ما در این بازی یک هدف داریم و آن پیروزی و یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شدن است. ال‌کلاسیکو همیشه خاص است.

 

هافبک بارسلونا در بخشی از صحبت‌هایش اظهارنظر جالبی کرد و گفت: ترجیح می‌دهم ال‌کلاسیکو یک بازی عادی باشد، نه شبیه به چیزی که در دوره مربیگری سه ساله مورینیو در رئال بود. همه ما ترجیح می‌دهیم در مورد فوتبال صحبت کنیم چون حاشیه سازی‌های بیرون زمین به سود هیچکس نیست.

 

هافبک تیم ملی اسپانیا در پایان خاطرنشان کرد: ما در شرایط خیلی خوبی به سر می‌بریم ولی در دشوارترین بخش فصل قرار داریم و جزییات کوچک می‌تواند سرنوشت ساز و تعیین کننده باشد.

 

منبع:میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :