موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی هواپیمایی

a/62596 :کد

0

چند مسافر در نوروز با هواپیما سفر کردند؟

  جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۸
تعداد بازدید : ۸۸۹   
 تحلیل ایران -چند مسافر در نوروز با هواپیما سفر کردند؟

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از جابه جایی بیش از ۲میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر با هواپیما ازآغاز سفرهای نوروزی تا ۱۲ فروردین ماه خبرداد.

 


 مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از جابه جایی بیش از 2میلیون و 500 هزار مسافر با هواپیما ازآغاز سفرهای نوروزی تا 12 فروردین ماه خبرداد.

به گزارش تحلیل ایران، رضا جعفرزاده با بیان اینکه پروازهای نوروزی از 25 اسفند 94 آغاز و تا 15 فروردین ماه 95 ادامه دارد، گفت: 41 شرکت خارجی و 12 شرکت داخلی در این ایام کار جابه جایی مسافران هوایی را بر عهده دارند که از دو میلیون و 500 هزار مسافر جابه جا شده تا 12 فروردین ماه بیش از یک میلیون و 820 هزار نفر داخلی و بقیه خارجی بوده است.

وی، به ورود 2 فروند هواپیما به ناوگان هوایی کشوراشاره کرد و افزود: دو فروند هواپیمای ایرباس 320 در روزهای اخیر به چرخه پروازی ناوگان هوایی کشور اضافه شده و تعداد صندلی های فعال پروازی کشور از 27 هزار و 21 صندلی به 27 هزار و 381 صندلی پروازی رسیده است.

خبرآنلاین  نوشت: مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن عذرخواهی از مسافران چند پروازی که در ایام نوروز به لحاظ وضعیت نامناسب یکی دو فرودگاه غرب کشور مشمول تاخیر و یا کنسلی پرواز شدند گفت: انسجام به عمل آمده قبل از آغاز پروازهای نوروزی بین شرکت فرودگاههای کشور و شرکت های هواپیمایی و عوامل امنیتی و انتظامی مستقر در فرودگاهها، همت و درایت شرکت ها برای حفظ ایمنی و ایجاد تسهیلات برای مسافران و ارائه نرخ بلیت هواپیما از طریق سایتهای رسمی خود و از همه مهمتر عنایت مسافران نوروزی در تهیه بلیت از دفاتر رسمی، مراجعه و استفاده بهینه از پورتال سازمان هواپیمایی کشوری www.cao.ir و شرکت فرودگاههای کشورwww.airport.ir و جلب رضایت مسافران هوایی از خدمات این بخش به شمار می رود.

وی با بیان اینکه تعداد پروازها از 770 پرواز در روز به 1045 پرواز در این ایام افزایش یافته است خاطرنشان کرد: فرودگاه مهرآباد از آغاز پروازهای نوروزی تا آخر 11فروردین ماه شاهد انجام 5 هزار و 540 پرواز نشست و برخاست رکوردار سرویس دهی به مسافران نوروزی در بین فرودگاههای پر ترافیک کشور بوده است.جعفرزاده از تلاش رسانه ها در این ایام جهت تسهیل در امر اطلاع رسانی و انعکاس اخبار بخش هوایی به مردم تقدیر کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :