موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/62610 :کد

0

تمدید ارائه مدارک برای واجدین شرایط طرح ترافیک ۹۵

  جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۸
تعداد بازدید : ۲۴۹   
 تحلیل ایران -تمدید ارائه مدارک برای واجدین شرایط طرح ترافیک ۹۵

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک از تمدید مهلت ارایه مدارک متقاضیان طرح ۹۵ که واجد شرایط تشخیص داده شدند، به دفاتر خدمات الکترونیک شهر خبر داد.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک از تمدید مهلت ارایه مدارک متقاضیان طرح ۹۵ که واجد شرایط تشخیص داده شدند، به دفاتر خدمات الکترونیک شهر خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، مصطفی قنبرنژاد با اشاره به اینکه مجوزهای طرح ترافیک 94 تا پایان فروردین ماه اعتبار دارد، اظهار داشت: ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نیز تا پایان فروردین برای همه گروه‌های مشمول اعم از حقیقی، حقوقی و خبرنگاران تمدید شده است.

 تسنیم به نقل از شهرنوشت نوشت: وی با بیان اینکه مشمولان دریافت آرم طرح ترافیک که تاکنون موفق به ارائه مدارکشان به دفاتر خدمات الکترونیک شهر نشدند تا پایان فروردین ماه می‌توانند با مراجعه به تمامی دفاتر خدمات الکترونیک شهر نسبت به ارائه مدارک خود اقدام کنند، گفت: این مهلت بار دیگر تمدید نخواهد شد.

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک تصریح کرد: تاکنون بالغ بر80 درصد ای دی کارت‌های سال 95 توزیع و آن دسته از متقاضیان اعم سهمیه بگیرها و افرادحقیقی وحقوقی که ای دی کارت سال 95 را دریافت نکردند به علت عدم ارائه مدارک درزمان مقتضی بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه ازچند سال گذشته محدوده طرح ترافیک و از سال گذشته محدوده زوج وفرد نیز مجهز به دوربین‌های پلا ک خوان شده و ثبت تخلف از طریق دوربین شده است، گفت: ای دی کارت ها فقط جنبه استفاده در شبکه حمل ونقل ریلی و درموارد خاص مثل تشدید محدودیت‌های ترافیکی آلودگی هوا جهت ارائه به مامورین راهور را دارد.قطع به یقین از تاریخ اول اردیبهشت ماه فقط مجوزهای 95، مجاز به ورود به محدوده طرح ترافیک وزوج فرد هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :