موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی واردات

a/62661 :کد

0

تعرفه واردات باید در جهت رشد صادرات تعیین شود

  شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۶:۲۸
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -تعرفه واردات باید در جهت رشد صادرات تعیین شود

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: باید تعرفه های واردات هوشمندانه و در جهت افزایش صادرات تغییر کند تا درآمد دولت نیز افزایش یابد.

 

 

 

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: باید تعرفه های واردات هوشمندانه و در جهت افزایش صادرات تغییر کند تا درآمد دولت نیز افزایش یابد.
به گزارش "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا صالحی عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به رقم درآمدهای نفتی در بودجه سال 95 گفت: براساس آنچه که درخصوص قیمت نفت در بازار های جهانی مشاهده می شود احتمال کاهش مجدد قیمت ها وجود دارد و همین امر نگرانی بابت کسری بودجه سال 95 را بیشتر می کند.
 
وی افزود: برای جبران کاهش قیمت نفت دولت باید صادرات را در اولویت قرار دهد و باتوجه به بازار 400 میلیونی منطقه بایداز این فرصت استفاده بهینه شود.
 
صالحی تصریح کرد: در دولت باید یک معاونت توسعه صادرات ایجاد شود چرا که در حال حاضر برخی از وزارتخانه های مرتبط با صادرات درگیر مسائل روزانه هستند و آنچنان که باید به صادرات توجه ویژه نمی شود.
 
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: باید تعرفه های واردات، هوشمندانه و در جهت افزایش صادرات تغییر کند تا در آمد دولت نیز افزایش یابد ضمن اینکه از خام فروشی جلوگیری شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :