موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/62732 :کد

0

طراحی لیوانی هوشمند مخصوص نوشیدنی ها

  شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۸
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -طراحی لیوانی هوشمند مخصوص نوشیدنی ها

یک شرکت آمریکایی لیوانی هوشمندی را طراحی کرده است که می تواند نوشیدنی ها را گرم و خنک نگهدارد ضمن اینکه قابلیت شارژ تلفن همراه و تبلت را دارد.

 

 

 

یک شرکت آمریکایی لیوانی هوشمندی را طراحی کرده است که می تواند نوشیدنی ها را گرم و خنک نگهدارد ضمن اینکه قابلیت شارژ تلفن همراه و تبلت را دارد.
به گزارش تحلیل ایران، یک شرکت آمریکایی لیوان هایی را با نام Yecup ۳۶۵ طراحی کرده است که می توانند با بهره بردن از یک اپلیکیشن و متصل شدن به بلوتوث تلفن همراه، دمای نوشیدنی های گرم را تا ۷۰ درجه سانتیگراد و نوشیدنی های خنک را تا ۱۰ درجه سانتیگراد حفظ کند.


این لیوان هوشمند از دولایه استیل ضد زنگ تشکیل شده است و دارای سیستم تنظیم دما ترموالکتریک است که با وارد کردن دمای مورد دلخواه در گوشی همراه، می توان نوشیدنی خود را در آن دما نوشید.


خبرگزاری مهر نوشت: زمانیکه نوشیدنی در دمای از پیش تنظیم شده آماده می شود، لوگوی لیوان درخشان و در گوشی همراه زنگ هشدار به صدا در می آید.


همچنین بر روی این لیوان هوشمند دکمه گرم و سرد تعبیه شده است که می توان دمای نوشیدنی را متوجه شد.


حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد تا نوشیدنی به دمای ۷۰ درجه سانتیگراد برسد و برای رسیدن به دمای ۱۰ درجه سانتیگراد، ۱۵ دقیقه زمان لازم است.


این لیوان هوشمند دارای باتری ۱۰ هزار آمپر است که می تواند به وسیله یک USB برای شارژ گوشی همراه و تبلت مورد استفاده قرار بگیرد.


باتری که در این لیوان هوشمند تعبیه شده است می تواند نوشیدنی را تا ۸ ساعت در دمای دلخواه نگهداری کند.


این لیوان به شکل استوانه ای و به قطر ۷ سانتیمتر و طول ۲۲ سانتیمتر و به وزن ۳۵۰ گرم است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :