موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/62820 :کد

0

ارتش برای حضور در آب‌های آمریکای لاتین آماده می‌شود

  شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۳
تعداد بازدید : ۵۲۹   
 تحلیل ایران -ارتش برای حضور در آب‌های آمریکای لاتین آماده می‌شود

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تجهیزات ناوگان دریایی نیروی دریایی ارتش برای حضور قدرتمندانه در آبهای آمریکای لاتین و رساندن پیام صلح و دوستی آماده می شود.فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تجهیزات ناوگان دریایی نیروی دریایی ارتش برای حضور قدرتمندانه در آبهای آمریکای لاتین و رساندن پیام صلح و دوستی آماده می شود.


به گزارش تحلیل ایران، امیر سرلشکر عطاءالله صالحی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت: نیروی دریایی ارتش از توانمندی خوبی برخوردار شده است. طی سالیان گذشته با اتکا به تجربیات و توان صنعتی و نظامی داخلی توانسته ایم ناوگان دریایی ارتش را بهینه سازی و نوسازی کنیم.


وی با بیان اینکه ارتش برای تداوم تجهیز و توانمندسازی نیروی دریایی در سال جاری تلاش ویژه‌ای دارد گفت: حضور در آبهای دور دست یکی دیگر از برنامه های ارتش است. با برنامه‌ریزی به دنبال آماده‌سازی تجهیزات برای حضور قدرتمندانه در سواحل کشورهای آمریکای لاتین هستیم.


فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با ابراز اینکه برنامه نیروی دریای ارتش انجام برنامه های مشترک با کشورهای دوست در امریکای لاتین است، ادامه داد: نیروی دریایی ارتش برای نشان دادن حراست و حفاظت از منافع جمهوری اسلامی ایران در آبهای بین المللی حضوری قدرتمند داشته و در گام بعدی حضور در سواحل آمریکای لاتین است.


سرلشکر صالحی عنوان داشت: سفرهای دور دریایی، قوانین و مقدماتی دارد. از این رو ارتش برای تقویت و بهینه سازی ناوگان نیروی دریایی برای سفرهای دور تلاش می کند.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :