موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/62885 :کد

0

زیدان: داور هم متوجه شد گل «بیل» سالم بود

  یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -زیدان: داور هم متوجه شد گل «بیل» سالم بود

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: برای شخصیت و تعصب راموس احترام ویژه‌ای قائلم اما از او به عنوان کاپیتان توقع بیشتری دارم.

 

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: برای شخصیت و تعصب راموس احترام ویژه‌ای قائلم اما از او به عنوان کاپیتان توقع بیشتری دارم.

 

به گزارش تحلیل ایران ، زین‌الدین زیدان پس از پیروزی 2-یک تیمش مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکو اظهار داشت: با یک بازیکن کمتر مقابل بارسلونا آن هم در ورزشگاه نیوکمپ بازی می‌کردیم. بارسلونا می‌خواست ما را شکست دهد و این پیروزی را به یوهان کرایف تقدیم کند. هواداران بارسلونا برای تیم خود همه کار کردند ولی موفق شدیم در این بازی مهم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: مطابق برنامه‌ریزی خود پیش رفتیم و به هدف رسیدیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. هرچند آنها در نیمه اول مرا عصبانی کردند اما در نیمه دوم نکات فنی عملی شد. رئال مادرید واقعی را در 20 دقیقه آخر بازی دیدید. زمانی به پیروزی رسیدیم که توانستیم میانه میدان را در اختیار بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید تصریح کرد: گلی که گرت بیل به ثمر رساند کاملا سالم بود. شاید داور هم دقایقی پس از تصمیم عجولانه خود متوجه این موضوع شد. تصور می کنم وقتی سوارس بعد از انجام خطا روی بازیکن ما موفق به گلزنی نشد و همچنین زمانی که رونالدو گل دوم را به ثمر رساند، داور نفسی به راحتی کشید.

زیدان در پایان گفت: سرخیو راموس، کاپیتان ما و بازیکن بزرگی است. برای شخصیت و تعصب او احترام ویژه‌ای قائلم اما از راموس به عنوان کاپیتان توقع بیشتری دارم.

 /منبع : میزان

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :