موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/62999 :کد

0

واکنش ابوترابی‌فرد به اهانت و تندروی نماینده حامی دولت

  یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۲۴۵   
 تحلیل ایران -واکنش ابوترابی‌فرد به اهانت و تندروی نماینده حامی دولت

یکی از نمایندگان حامی دولت با انتقاد از انتخابات ۷ اسفند این روز را جمعه سیاه خواند.یکی از نمایندگان حامی دولت با انتقاد از انتخابات ۷ اسفند این روز را جمعه سیاه خواند.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام محمد باقری بناب نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی که در انتخابات دهمین دوره مجلس پیروز نشده بود، در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: انتخابات در بناب یکی از افتضاحات بود.


این نماینده حامی دولت بر همین اساس ادعا کرد: مردم در بناب دیدند که پول‌های بابک زنجانی چطور نتیجه انتخابات را تغییر داد. در انتخابات "جمعه سیاه" نزدیک به 30 هزار رأی خرید و فروش شد.


محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی که ریاست صحن علنی را به‌عهده داشت، در واکنش به این سخنان تأکید کرد: اگر همکاران محترم نماینده بر انتخابات یک حوزه انتخابیه نقدی دارند، نباید واژه "جمعه سیاه" را به کار برند. روز انتخابات یکی از روزهای اوج و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.


وی ادامه داد: مشارکت بیش از 62 درصد ملت ایران در یک انتخابات، آن هم با بالاترین انضباط و مشارکت مردم و با الهام و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری، اساس اقتدار نظام جمهوری اسلامی است بنابراین باید در بیان واژه‌ها دقت شود.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :