موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بسکتبال

a/63010 :کد

0

آرن داوودی: برای یک پیروزی خانگی آماده هستیم

  یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۶
تعداد بازدید : ۲۲۰   
 تحلیل ایران -آرن داوودی: برای یک پیروزی خانگی آماده هستیم

ملی‌پوش تیم نفت آبادان با بیان این مطلب که دیدار بسیار دشواری برابر شیمیدور دارند، خاطرنشان کرد که آبادانی‌ها آماده‌اند در خانه، حریف را شکست دهند.

ملی‌پوش تیم نفت آبادان با بیان این مطلب که دیدار بسیار دشواری برابر شیمیدور دارند، خاطرنشان کرد که آبادانی‌ها آماده‌اند در خانه، حریف را شکست دهند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛آرن داوودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درباره دیدار برابر شیمیدور تهران از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال، اظهار کرد: بازی بسیار دشواری خواهیم داشت. شیمیدور تیم خوبی است و مطمئنا با قدرت به مصاف ما می‌آید. با این حال ما بعد از استراحت مناسبی که داشتیم به شرایط مطلوبی رسیدیم و آماده رقابت هستیم و امیدوارم بتوانیم در خانه به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنیم.

 

ملی‌پوش تیم نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلات برای این تیم مناسب بود، بیان کرد: بالاخره این تعطیلات در جریان رقابت‌ها وجود داشت اما فکر نمی‌کنم خیلی به درد ما خورده باشد. استراحت کردیم اما اینگونه تعطیلات بازیکنان را از شرایط خوب دور می‌کند. وقتی دو نماینده ایران در غرب آسیا شرکت کردند و لیگ چند روز تعطیل شد ما تمرین‌هایمان را ادامه دادیم اما تعطیلات نوروز به گونه‌ای است که چون همه جا تعطیل است و بازیکنان در کنار خانواده‌هایشان هستند از شرایط بدنی اید‌ه‌آل فاصله می‌گیرند. با این حال با آغاز تمرین‌هایمان سعی کردیم به شرایط مطلوب برسیم و اکنون نیز آماده‌ایم و امیدواریم در این دیدار خانگی پیروز شویم.

 

بازیکن تیم نفت آبادان با اشاره به دیدار قبلی برابر شیمیدور بیان کرد: ما در دیدار قبلی یک کوارتر بد بودیم و شکست خوردیم. برابر شیمیدور اگر بازی نزدیک باشد شکست می‌خوریم و در این مسابقه پیش رو نباید اجازه دهیم این اتفاق رخ بدهد در غیر این صورت به مشکل خواهیم خورد. باید سعی کنیم با تمرکز بر کار دفاعی حریف‌مان را شکست دهیم.

 

ملی‌پوش تیم نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد هر تیمی به فینال برسد برابر پتروشیمی کار بسیار دشواری خواهد داشت و شاید از پیش بازنده باشد؟ بیان کرد: من با این موضوع مخالفم. درست است که پتروشیمی تیم بسیار خوبی است و سرمایه‌گذاری مناسبی انجام داده است اما معتقدم هر تیمی بیشتر هزینه کند حقش است که قهرمان شود. با این حال فراموش نکنیم هم نفت آبادان و هم شیمیدور تیم‌های دست و پا بسته‌ای نیستند و در فینال با قدرت حاضر می‌شوند.

 

داوودی در پایان گفت: مطمئنا هم شیمیدور و هم نفت آبادان با قدرت رقابت خواهند کرد. قهرمانی موضوعی نیست که خیلی ساده از کنار آن عبور کنند. همه تیم‌هایی که تا این مرحله پیش آمده‌اند از ابتدای فصل با قدرت کار کرده‌اند و زحمت زیادی کشیده‌اند و اگر به دیدار فینال هم برسند مطمئن باشید پتروشیمی کار ساده‌ای نخواهد داشت. امیدوارم ما در دیدار فردا شیمیدور را شکست دهیم و با جبران بازی قبلی بتوانیم برای رسیدن به فینال راه‌مان را ادامه دهیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :