موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/63049 :کد

0

بررسی سقوط بالگرد اورژانس هوایی

  یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۶
تعداد بازدید : ۳۶۶   
 تحلیل ایران -بررسی سقوط بالگرد اورژانس هوایی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت: مراحل احراز شهادت جان‌باختگان حادثه سقوط بالگرد اورژانس هوایی فارس، در دست بررسی است.مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت: مراحل احراز شهادت جان‌باختگان حادثه سقوط بالگرد اورژانس هوایی فارس، در دست بررسی است.


به گزارش تحلیل ایران، رجبعلی راهی اضافه کرد: طبق قانون، شهید تعریف مشخصی دارد و در مواردی که نظامیان در ماموریت‌ها و حوادث این چنینی جان خود را از دست می‌دهند، شهادت آنان باید احراز و اثبات شود.

وی با بیان اینکه در این حادثه پنج پاسدار فوت شدند، گفت:دو نفر از این جان‌باختگان از شهرستان شیراز، یک نفر از شهرستان کازرون، یک نفر از شهرستان مشهد و یک نفر از شهرستان اصفهان بودند.

راهی با بیان اینکه احراز شهادت این پنج نفر هم اکنون در مرکز در حال بررسی است، افزود: براساس استعلام انجام شده از طریق مرکز بنیاد شهید کشور، با تدفین جان‌باختگان در گلزار شهدا موافقت و مجوز آن صادر شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس همچنین از ادامه روند احراز شهادت سه جان‌باخته نیروی انتظامی در درگیری کازرون، گفت: در این خصوص نیز با تدفین جان‌باختگان همانند حادثه سقوط بالگرد در گلزار شهدای کازرون و نورآباد ممسنی موافقت شده اما احراز شهادت‌شان در حال بررسی است.


منبع: تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :