موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/63079 :کد

0

تدکروز: دونالد ترامپ بیمار پاتولوژیک است

  یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۶
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -تدکروز: دونالد ترامپ بیمار پاتولوژیک است

تدکروز افزود: دونالد ترامپ بیمار پاتولوژیک است و نمی تواند درباره محتوای موضوعات گفتگو کند و تنها ارتباط [از طریق شبکه های اجتماعی] به وسیله ۱۴۰ حرف یا کمتر از آن را ترجیح می دهد.یکی از نامزدهای انتخابات آمریکا، دونالد ترامپ را «کیم کارداشیان» انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توصیف کرد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از اسپوتنیک، تدکروز یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد: دونالد ترامپ «کیم کارداشیان» نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.


وی گفت: ترامپ در سخنان خود جار و جنجال زیادی به پا می کند اما هیچ راه حلی برای مشکلات ارائه نمی کند.


کروز در ادامه سخنان خود نظریه توطئه را مطرح و اعلام کرد: نظریه توطئه اقتضا می کند که رسانه های لیبرال برای ترامپ تبلیغات رایگان انجام می دهند زیرا می خواهند وی انتخابات درون حزبی را از آن خود کند تا هیلاری کلینتون در انتخابات عمومی نوامبر بتواند وی را شکست دهد.


تدکروز افزود: دونالد ترامپ بیمار پاتولوژیک است و نمی تواند درباره محتوای موضوعات گفتگو کند و تنها ارتباط [از طریق شبکه های اجتماعی] به وسیله ۱۴۰ حرف یا کمتر از آن را ترجیح می دهد.


گفتنی است کیم کارداشیان یک چهره رسانه ای آمریکا مشهور به استفاده از شبکه های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام برای جذب مخاطب است و بیش از ۴۲ میلیون تعقیب کننده در شبکه اجتماعی دارد، دونالد ترامپ نیز حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تعقیب کننده دارد و این رقم برای تدکروز بالغ بر تنها یک میلیون نفر است.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :