موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/63180 :کد

0

آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی + دستور کار

  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۳
تعداد بازدید : ۳۵۶   
 تحلیل ایران -آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی + دستور کار

رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه کاهش ساعت کار زنان شاغل در دستور کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه کاهش ساعت کار زنان شاغل در دستور کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

به گزارش تحلیل ایران،  جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور اکثریت نمایندگان مجلس آغاز شد.اولین دستور کار جلسه علنی امروز رسیدگی به گزارش کمیسیون مشترک در مورد لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه است.نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز همچنین به گزارش کمیسیون قضایی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح جرم سیاسی رسیدگی خواهند کرد.

مهر نوشت: رسیدگی به گزارش کمیسیون بهداشت در مورد طرح یک فوریتی منع تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب‌رسان به سلامت در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.وکلای ملت امروز همچنین به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی رسیدگی خواهند کرد.رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه کاهش ساعت کار زنان شاغل نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.

علاوه بر این بر اساس اعلام هیات رئیسه مجلس، موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد از سئوال خود از وزیر ورزش و جوانان انصراف داده است.نصرالله پژمان‌فر نماینده مشهد و کلات نیز از سئوال خود از وزیر جهاد کشاورزی انصراف داده است، بنابراین امروز سئوال از وزرا در دستور کار مجلس قرار نخواهد گرفت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :