موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حوزه کشاورزی

a/63239 :کد

0

قیمت برنج افزایشی در مقایسه با قبل از عید ندارد

  دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۹
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -قیمت برنج افزایشی در مقایسه با قبل از عید ندارد

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه قیمت برنج افزایشی در مقایسه با قبل از عید ندارد گفت: شایعه سازان به دنبال افزایش قیمت هستند و حتی مسائلی چون صادرات برنج ایرانی را مطرح می‌کنند.

 

 

 

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه قیمت برنج افزایشی در مقایسه با قبل از عید ندارد گفت: شایعه سازان به دنبال افزایش قیمت هستند و حتی مسائلی چون صادرات برنج ایرانی را مطرح می‌کنند اما با مراجعه به آمار گمرک کذب بودن آن مشخص می‌شود.

 

 

 

به گزارش  "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، محمد آقا طاهر اظهار کرد: قیمت برنج در تعطیلات نوروزی تا 3 درصد افزایش یافت که اکنون به وضعیت قبل خود برگشته است، اما این افزایش قیمت هیچ توجیهی ندارد و بر اثر شایعه سازی برخی افراد صورت گرفت.


وی افزود: در این ایام در بازار عنوان شد که برنج ایران صادر شده اما با مراجعه به آمار گمرک مشخص می شود که این امر حقیقت ندارد.


رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران ادامه داد:  قیمت هرکیلوگرم برنج اعلاء ایرانی در عمده فروشی 7 تا 10 هزار و 500 تومان قیمت داشته که تفاوت مشخصی با قبل از تعطیلات ندارد.


وی تصریح کرد: آرامش مناسبی بر بازار انواع مواد غذایی حاکم است و امنیت غذایی کشور در وضعیت مطلوبی قرار دارد.


آقا طاهر گفت: در حال حاضر میان عمده فروشان و در خرده فروشی‌ها به ویژه فروشگاه های بزرگ رقابت زیادی برای فروش کالا ایجاد شده است و کالاها کمتر از قیمت مصرف کننده نیز به فروش می‌رسد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :