موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/63539 :کد

0

کی‌روش: بازی تمام شد،آنها بردند/وقت آن است که همه بیدار شوند

  ﺳﻪشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۹
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -کی‌روش: بازی تمام شد،آنها بردند/وقت آن است که همه بیدار شوند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: جلسه خوبی با کفاشیان برگزار کردیم.سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: جلسه خوبی با کفاشیان برگزار کردیم.


به گزارش تحلیل ایران، کارلوس کی‌روش که امروز (سه‌شنبه) برای برگزاری جلسه با علی کفاشیان راهی فدراسیون فوتبال شده بود، گفت: جلسه خوبی را پشت سر گذاشتیم که در مورد مسائل تیم ملی، مسائل شخصی خود بنده و آینده بود.


وی درباره استعفایی که به تاریخ 11 اردیبهشت‌ماه داده است، گفت: امروز تنها 150 روز با اولین بازی مرحله انتخابی جام جهانی بازی داریم و فکر می‌کنم زمان آن است که همه بیدار شوند.


سرمربی تیم ملی در خصوص خواست مردم برای ماندنش اظهار داشت: من هم عاشق مردم ایران هستم و در این شکی نیست. شنبه جلسه دیگری داریم و باید ببینیم چه می‌شود.


کی‌روش درباره اینکه چقدر امیدوار است در جلسه روز شنبه با هیئت رئیسه به خواسته‌هایش رسیدگی شود، تصریح کرد: نمی‌خواهم درباره این مسائل صحبت کنم.


وی در خصوص خداحافظی احتمالی افشین پیروانی با تیم ملی گفت: همه می‌دانند چه اتفاقی رخ می‌دهد و دیگر نمی‌خواهد من صحبت کنم و منطقی نیست. دیگر بازی تمام شده است و آنها بردند.


سرمربی تیم ملی در واکنش به این سؤال آیا منظورش این است که طبقه سوم فدراسیون فوتبال (علیرضا اسدی) برنده شده است، پاسخی نداد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :