موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/63561 :کد

0

قدرتمندترین نیروها متعلق به ارتش روسیه است

  ﺳﻪشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۹:۴۴
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -قدرتمندترین نیروها متعلق به ارتش روسیه است

فرمانده کل نیروهای نظامی ناتو در اروپا گفت: قدرتمندترین نیروهای نظامی در حال حاضر متعلق به ارتش روسیه می‌باشد.فرمانده کل نیروهای نظامی ناتو در اروپا گفت: قدرتمندترین نیروهای نظامی در حال حاضر متعلق به ارتش روسیه می‌باشد.


به گزارش تحلیل ایران، «فیلیپ بریدلاف» فرمانده کل نیروهای نظامی ناتو در اروپا در مصاحبه با یکی از کانال‌های تلویزیونی اروپایی گفت: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه توانسته است ارتشی قوی در منطقه ایجاد کند.


وی افزود: در سوریه همه شاهد قدرت نیروی هوایی روسیه هستند به طوری که آنها در این نبردها مانند مشارکت در یک مانور آزمایشی عمل می‌کنند.


این مقام نظامی ناتو ادامه داد: علاوه بر این روسیه به ظرفیت قوی موشکی دوربرد رسیده که این موشک‌ها از کشتی‌ها و زیردریایی‌ها نیز پرتاب می‌شوند.


به گفته وی، رئیس جمهور روسیه با وجود مشکلات اقتصادی، در مدت 5 سال اخیر برای تقویت ارتش کشورش سرمایه‌گذاری زیادی کرد و این نشانگر علاقمندی مسکو جهت افزایش ظرفیت و امکانات نظامی است.


بریدلاف با اشاره به حضور نیروهای ناتو در اروپایی شرقی و کشورهای منطقه «بالتیک» که نشانگر قدرت این سازمان در این منطقه است، تصریح کرد: اگر پوتین بخواهد نیروهای نظامی خود را به اروپا وارد کند، مسکو نه با یک کشور بلکه با تمام نیروهای ناتو مواجه می‌شود.


در حال حاضر خط و نشان کشیدن میان ناتو و روسیه در حال گسترش است به طوریکه اختلاف نظر در مورد مسئله اوکراین و همچنین حمله ترکیه به عنوان عضو ناتو به جنگنده روسی در سوریه، بیانگر این مسئله است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :