موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/63569 :کد

0

کی‌روش: صحبت‌های اسدی شرایط فدراسیون را وارونه کرده است

  ﺳﻪشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۱۴
تعداد بازدید : ۲۵۱   
 تحلیل ایران -کی‌روش: صحبت‌های اسدی شرایط فدراسیون را وارونه کرده است

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بار دیگر صحبت‌هایی را علیه دبیرکل فدراسیون فوتبال مطرح کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بار دیگر صحبت‌هایی را علیه دبیرکل فدراسیون فوتبال مطرح کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، کارلوس کی‌روش با اشاره به صحبت‌های دبیرکل فدراسیون درباره مدیر ورزشی تیم ملی اظهار داشت: امروز متوجه شدم آقای اسدی صحبت‌هایی را درباره افشین پیروانی انجام داده است. این صحبت‌ها کاملا شرایط فدراسیون فوتبال را وارونه کرده است، به همین منظور قصد دارم چند پرسش مطرح کنم. آقای اسدی که قصد خدشه وارد کردن و زیر سؤال بردن اعتبار، شأن و جایگاه افشین پیروانی را دارد کیست؟ ایشان که با چتر نجات وزارت ورزش وارد فدراسیون فوتبال شد و آقای کفاشیان را مجبور کرد که او را جایگزین دبیرکل کاربلد و حرفه‌ای سابق فدراسیون کند. آقای اسدی که تفاوت بین زمین فوتبال و زمین سیب زمینی را نمی‌داند چگونه می‌تواند راجع به استانداردهای لازم و امکانات در فوتبال بین‌المللی صحبت کند.

 

وی افزود: این شخص کیست که از بدو ورودش، فقط توهین و دست کم گرفتن بازیکنان و مربیان و همینطور مسئولان فدراسیون از طرف او انجام گرفته است؟ این شخص کیست که کاملاً خارج از چارچوب عمل می‌کند و حتی با وجود اینکه رئیس فدراسیون فوتبال و همینطور اعضای محترم هیئت رئیسه به او تأکید کرده‌اند حق دخالت در مسائل تیم ملی را ندارد، باز هم اصرار به بی‌احترامی و سرپیچی دارد. با فروتنی عرض می‌کنم که به نظرم تحمیل ایشان به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال بسیار ناراحت کننده است.

 

سرمربی تیم ملی در ادامه انتقادهایش به صحبت‌های نصرالله سجادی، معاون وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: اگر این مسائل کافی نبود بنده متوجه صحبت‌های آقای سجادی راجع به زمین و امکانات آکادمی ملی فوتبال شده‌ام و البته این صحبت‌ها کاملاً باعث شگفتی من شده است. البته قبل از هرگونه صحبت دیگر با کمال احترام باید این را خدمت حضرتعالی عرض کنم قول‌هایی که جنابعالی در راستای حمایت از تیم ملی قبل از جام جهانی برزیل و جام ملت‌های آسیا دادید را به یاد آوردم. فقط می‌خواهم یادآوری کنم که ما مربیان و بازیکنان مسائل را فراموش نمی‌کنیم و امروز باید بگویم که از این مسائل گذشت هم نمی‌کنیم.

 

کی‌روش خاطرنشان کرد: به عناوین اصلی صحبت هایم که آماده سازی تیم ملی و همینطور امکانات تمرینی لازم است، بر می گردم. با کمال احترام باید عرض کنم که می خواهم از این فرصت استفاده کرده و یادآوری کنم که حضرتعالی این فرصت را داشتید که در مرکز تمرینی باشگاه کورینتیانس برزیل همراه با تیم ملی حضور داشته باشید و این فرصت را پیدا کردید که از نزدیک مشاهده کنید وقتی بنده صحبت از امکانات تمرینی برای پیشرفت تیم ملی می کنم، منظورم چیست. با کمال احترام باید عرض کنم که شما چگونه می توانید به مردم بگویید چرا بنده درخواست یک زمین بهتر و شرایط بهتر را دارم. صادقانه عرض می کنم که شما چگونه می توانید به هواداران فوتبال ملی ایران بگویید آن چیزی که در باشگاه کورینتیانس برزیل دیدید با آن چیزی که برای آماده سازی تیم ملی مهیاست، مناسب برای تیم ملی و خیلی خوب است. صادقانه عرض می کنم که فرمایشات حضرتعالی من را ناامید کرد چرا که توقع بنده از یک مسوول بلند رتبه ورزشی داشتن انگیزه بالاتر برای ارائه نگرشی وسیع تر است.

 

او در پایان اظهار کرد: بنده سطح توقع دیگری در تعهد و انگیزه برای ساختن آینده تیم ملی را داشتم. اگر بخواهیم با شرایط سطح پایین خود را راضی کنیم و بگوییم اوضاع خیلی عالی است این مطلب برای من قابل قبول نیست و این طرز تفکری نیست که بنده دوست داشته باشم، تیم ملی و بازیکنانم از آن برخوردار باشند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :