موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/63629 :کد

0

انتقاد ترکیه از تاخیر یونان در انتقال مهاجران

  چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۴:۲۴
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -انتقاد ترکیه از تاخیر یونان در انتقال مهاجران

یک مقام دولت ترکیه دولت یونان را به تاخیر در اعزام مهاجران متهم کرد.

یک مقام دولت ترکیه دولت یونان را به تاخیر در اعزام مهاجران متهم کرد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه، دولت ترکیه می گوید یونان در اعزام گروههای مهاجران بر اساس توافق با اتحادیه اروپا تاخیر کرده است. ترکیه یونان را متهم کرده است بر اساس قوانین عمل نمی کند.


یک مقام دولت ترکیه روز سه شنبه یونان را به روند کند اعزام مهاجران به این کشور متهم و اعلام کرد بسیاری از فرآیندهای این نقل و انتقال با تاخیر صورت می گیرد.


به گفته این مقام دولت ترکیه، قرار بود دومین گروه از مهاجران روز چهارشنبه به ترکیه اعزام شوند که بر اساس اعلام دولت یونان این تاریخ به روز جمعه موکول شده است.


این مقام ترک که خواست نامش فاش نشود، افزود: تاخیر صورت گرفته از سوی دولت یونان دلیل خاصی نداشته است و بنا بر علل نامعلوم یونان در این امر اختلال ایجاد می کند.


وی گفت: همه چیز اینجا حاضر است ولی دولت یونان اعلام می کند که نمی تواند مهاجران را بفرستد. پیش از این دولت ترکیه اعلام کرده بود گروه جدیدی مشتمل بر 200نفر از مهاجران روز چهارشنبه از دریای اژه وارد شهر بندی دیکیلی خواهند شد.


اولین گروه از مهاجران روز دوشنبه هفته گذشته وارد ترکیه شده بودند. یک منبع رسمی در دولت یونان گفته است هیچ تاریخی برای اعزام مهاجران تعیین نشده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :