موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/63744 :کد

0

جدیدترین دستاوردهای نزاجا ۲۹ فروردین‌ماه رونمایی می‌شود

  چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۱
تعداد بازدید : ۳۶۴   
 تحلیل ایران -جدیدترین دستاوردهای نزاجا ۲۹ فروردین‌ماه رونمایی می‌شود

ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان گفت: ۲۹ فروردین‌ماه از دستاوردهای جدید ارتش و نیروی زمینی رونمایی می‌شود.ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان گفت: ۲۹ فروردین‌ماه از دستاوردهای جدید ارتش و نیروی زمینی رونمایی می‌شود.


به گزارش تحلیل ایران، امیر رضا جهادی از رونمایی دستاورد‌های جدید ارتش و نیروی زمینی همزمان با 29 فروردین‌ماه خبر داد و اظهار داشت: سخنان رهبر انقلاب درباره قدرت نظامی و مؤلفه‌های قدرت نظامی مورد تأکید است، بخشی از این قدرت نظامی موشک است؛ ما در همه عرصه‌های دفاعی پیشرفت و توسعه پیدا کرده‌ایم و به این روند خود ادامه می‌دهیم.


وی با تاکید براینکه به‌هیچ عنوان در ارتباط با ارتقاء سطح دفاعی و نظامی با کسی مذاکره نمی‌کنیم، افزود: قدرت دفاعی کشور برای دشمن قابل تصور نیست و دشمن هنوز قدرت دفاعی و نظامی ما را ناشناخته می‌داند.


ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان  تصریح کرد: دشمن به دلیل وجود قدرت نظامی ما هیچ‌گاه وارد عرصه نظامی نمی‌شود اما فشارهای اقتصادی وجود دارد و ملت، سیاست‌مداران و دولت‌مردان باید به منویات رهبر انقلاب توجه کنند و مؤلفه‌های اقتصادی را تبیین کرده و اقدام و عمل داشته باشند، باید بدانند همان‌طور که نیروهای مسلح در این عرصه موفق بوده‌اند، آن‌ها نیز می‌توانند موفق شوند.


امیر جهادی در پاسخ به این سئوال که مشکلات اقتصادی در 8 سال دفاع مقدس چگونه می‌تواند الگویی برای مردم و دولتمردان در سال اقتصاد مقاومتی باشد، بیان کرد: نیروهای مسلح می‌توانند بهترین الگوی اقتصاد مقاومتی باشند به این دلیل که در دوران دفاع مقدس در تحریم بودیم و 8 سال دفاع کرده و در انتها پیروز شدیم و پیام این 8 سال دفاع مقدس برای مردم این است که به‌دنبال هر استقامت و ایستادگی، به طور قطع پیروزی است.


وی گفت: دورانی که کشور در آن قرار دارد، می‌گذرد و اگر ما به منویات رهبر انقلاب در ابتدای سال توجه کنیم، می‌توان این را فهمید که به تعبیر دشمن 2 راهکار در مقابل مردم ایران قرار دارد که یکی سازش و تسلیم و دیگری تحمل فشارهاست ولی رهبر معظم انقلاب 2 راهکار استقامت و ایستادگی را برای مردم و مسئولان تدوین کردند.


ارشد نظامی ارتش در استان اصفهان اظهار داشت: رهبر انقلاب بیرون آمدن از فشار را در رشد و توسعه اقتصادی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی دانستند که ما باید در همه عرصه‌ها اقتصاد مقاومتی را تبیین کنیم که این مسئله چندین سال صورت گرفت و در سال جدید رهبر انقلاب فرمودند باید راهکارهای اقتصاد مقاومتی را در میدان اقدام و عمل پیاده‌سازی کنیم.


وی افزود: ما در امور نظامی حرف نخست را در منطقه می‌زنیم و این قدرت نظامی سبب شد تا دشمن پای میز مذاکره با ما بنشیند، مردم و سیاست‌مدارهای ما می‌توانند نیروهای مسلح را الگو قرار داده و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی به خودکفایی رسیده و از فشارهای دشمن فارغ شویم.


امیر جهادی همچنین درباره برگزاری همایش اسوه‌های مقاومت و صبر خاطرنشان کرد: بنیاد حفظ آثار کار بسیار ارزنده‌ای را انجام داده و در این 2 سال همایش اسوه‌های مقاومت را برگزار کرده‌اند به این دلیل که این خانواده‌ها بهترین‌های خود را برای انقلاب اسلامی فدا کردند و این شهدا آبروی کشور و امنیت و ثبات امروز کشور هستند که نشان از ایثارگری شهدا و خانواده آن‌ها دارد.


وی تصریح کرد: این‌گونه مراسم‌ها می‌تواند پیام شهادت‌طلبی را به جوانان امروز بدهد و این فرهنگ غنی را در میان جوانان کشور زنده نگاه دارد، در این راستا صبر و استقامت نیز ترویج یابد تا در دورانی که کشور در تحریم قرار دارد جوانان ما بهترین راه یعنی مقاومت و صبر را الگوی خود قرار دهند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :