موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/63950 :کد

0

دعوت به تظاهرات در بحرین در اعتراض به سفر «جان کری»

  پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۱
تعداد بازدید : ۳۲۶   
 تحلیل ایران -دعوت به تظاهرات در بحرین در اعتراض به سفر «جان کری»

ائتلاف جوانان «انقلاب ۱۴ فوریه» از مردم بحرین خواست برای اعتراض به سفر وزیر خارجه آمریکا به این کشور، در تظاهرات امروز شرکت کنند.ائتلاف جوانان «انقلاب 14 فوریه» از مردم بحرین خواست برای اعتراض به سفر وزیر خارجه آمریکا به این کشور، در تظاهرات امروز شرکت کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ائتلاف جوانان «انقلاب 14 فوریه» بحرین از مردم این کشور خواست برای اعتراض به سفر «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در راهپیمایی امروز پنجشنبه (امروز) شرکت کنند.


به گزارش وبگاه خبری «منامه پوست» این ائتلاف با دعوت از ملت بحرین برای شرکت در این راهپیمایی با شعار «سفر جان کری به بحرین را محکوم می‌کنیم»، «نقش توطئه‌گرانه آمریکا علیه ملت بحرین و همکاری آمریکار با رژیم‌های آل سعود و آل خلیفه» را محکوم کرد.


نیروهای انقلابی معارض بحرین با صدور بیانیه‌ اخیر خود، سفر جان کری به این کشور را بشدت محکوم کردند و افزودند، ادعای حمایت آمریکا از انقلاب بحرین و جنبش‌های آن سیاستی است فریب‌کارانه، دروغین و خصمانه.


در این بیانیه آمده است، ادعاهای دروغین دولت آمریکا و نقض حقوق‌بشر توسط این کشور و خواسته‌های ملت بحرین از قبیل آزادی و ریشه‌کن کردن فساد پرده از واقعیت‌ها برداشته و آمریکا از ورود نظامیان متجاوزگر سعودی به بحرین برای سرکوب تظاهرات مسالمت‌آمیز  حمایت کرده است.


وزیر خارجه آمریکا چهارشنبه (دیروز) برای دیدار و گفت‌وگو با مقامات کشورهای عربی خلیج فارس و شرکت در نشست همکاری خلیج فارس وارد منامه شد.


جنبش انصار «انقلاب 14 فوریه بحرین» چهارشنبه (دیروز) همچنین با صدور بیاینه‌ای در خصوص شهادت  «عبدالغنی الکوفی» اعلام کرد: حمد بن عیسی، ظالم و دیکتاتور بحرین نعشی سیاسی است که باید به آخرین منزگاهش(قبر) تشییع شود و ملت بحرین به کمتر از کناره‌گیری آل خلیفه و مزدوران آن‌ها، نیروهای اشغالگر عربستان سعودی، برچیدن پایگاه‌های آمریکایی و انگلیسی، خروج مشاوران امنیتی و نظامی بیگانه و تشکیل نظام سیاسی دموکراتیکی که تمامی مردم بحرین در آن مشارکت داشته باشند، راضی نخواهند شد.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :