موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/64028 :کد

0

توافق هسته‌ای با ایران یکی ازبدترین توافق‌ها تاکنون بوده است

  پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۲
تعداد بازدید : ۱۵۰   
 تحلیل ایران -توافق هسته‌ای با ایران یکی ازبدترین توافق‌ها تاکنون بوده است

یکی از نامزدهای حزب جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر از توافق هسته‌ای با ایران انتقاد کرده و آن را یکی از بدترین توافق‌ها تا کنون توصیف کرده است.یکی از نامزدهای حزب جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر از توافق هسته‌ای با ایران انتقاد کرده و آن را یکی از بدترین توافق‌ها تا کنون توصیف کرده است.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از رویترز ، "دونالد ترامپ" یکی از نامزدهای حزب جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر از توافق هسته ای ایران انتقاد کرد.


ترامپ در جمع هوادارانش در نیویورک گفت: « توافقی که در دولت اوباما با مذاکره با ایران حاصل شد توافق بدی بود، یکی از بدترین توافق هایی که تاکنون وجود داشته است. توافق مشارکت کشورهای دو سوی اقیانوس آرام هم توافق بسیار بدی است که من با آن مخالفم. ما به اندازه کافی توافق های بد داریم.»


ترامپ در بخش دیگری از اظهاراتش گفت:«من در سال 2000  میلادی و قبل از حملات تروریستی یازده سپتامبر درباره اسامه بن لادن حرف زدم. آن زمان کسی من را باور نکرد اما اکنون می گویند واقعا جالب است. درباره نفت هم خیلی حرف زدم اما اکنون ببینید چه کسانی نفت دارند داعش نفت دارد، ایران نفت دارد. چون سیاستمداران ما شایسته و لایق نیستند.»


  ترامپ گفت:« من با ورود مهاجران غیرقانونی مخالفم چون نمی دانیم آنها کی هستند و از کجا آمده اند ممکن است از داعش باشند.»


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :