موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/64085 :کد

0

تا قهرمانی راهی نمانده است

  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -تا قهرمانی راهی نمانده است

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رمز موفقیت تک‌تک ما این است که به سرمربی تیم اعتماد داشتیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رمز موفقیت تک‌تک ما این است که به سرمربی تیم اعتماد داشتیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، لوکا ماریج در گفت‌وگو با میزان، در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار با ملوان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر اظهار داشت: کم کم در حال رسیدن به تیم یک‌دستی هستیم که مدنظرمان قرار دارد. در این فصل روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم؛ از فوت کاپیتان تیم‌مان گرفته تا مسائل داوری که پیش آمد. سعی کردیم هر روز قوی‌تر شویم تا جایی که امروز فاصله خیلی کمی تا صدر جدول داریم. رمز موفقیت تک‌تک ما این است که به سرمربی تیم اعتماد داشتیم. در جمع خودمان هرگز نخواستیم تنها یک نفر خودش را نشان دهد. همه خوب بازی کردند و در سطح عالی بودند. این پیروزی‌ها سهم همه بازیکنان است.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به پیروزی 3-2 تیمش مقابل سیاه‌جامگان تصریح کرد: نمی‌توانیم خیلی در مورد شور و هیجان بازی بدون تماشاگر صحبت کنیم چون واقعا جذابیت‌های بازی گرفته شده بود. امیدوارم دیگر چنین اتفاقی برای تیم ما رخ ندهد. از طرف دیگر با حریفی مواجه شدیم که مهاجمان سرعتی و باانگیزه‌ای داشت. بارها ما را از دو سمت زمین اذیت کردند و باعث شدند شرایط ویژه‌ای را تحمل کنیم اما در نهایت پیروزی مهمی را در یکی از هفته‌های مهم لیگ کسب کردیم. البته به نظرم بازی ساده‌ای بود و اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم با تعداد گل‌های بیشتری به پیروزی برسیم.

ماریچ در مورد بازی هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر مقابل ملوان اضافه کرد: با توجه به این‌که دو بار در این فصل؛ یک بار در لیگ و یک بار در جام حذفی به مصاف ملوان رفته‌ایم، شناخت خوبی از این تیم داریم. من بازی ملوان مقابل سپاهان را دیدم و تصور من این است که حق این تیم بود در رده‌های بالاتری از جدول قرار داشته باشد. فکر می‌کنم راه زیادی تا قهرمانی نداریم. تلاش می‌کنیم قهرمان شویم اما قبل از اون باید اشتباهات فردی در زمان دفاع و حمله را کاهش دهیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :