موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گردشگری

a/64095 :کد

0

ورود نخستین قطار گردشگری اروپایی به اصفهان

  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۴۹۰   
 تحلیل ایران -ورود نخستین قطار گردشگری اروپایی به اصفهان

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از سفر نخستین قطار گردشگری به اصفهان خبر داد.

 

 

 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از سفر نخستین قطار گردشگری به اصفهان خبر داد.

 

 

 

به گزارش "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار تسنیم در اصفهان ، محسن یارمحمدیان با اشاره به ورود قطار گردشگری به اصفهان اظهار داشت: این قطار گردشگری که روز هفدهم فروردین وارد مرز ایران شد روز گذشته به کاشان رسید.


وی بیان کرد: مسافران این قطار گردشگری به دلیل مسائل امنیتی با هواپیما وارد کشور شده و تنها در داخل کشور با قطار راهی شهرهای مختلف می‌شوند.


معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: مسافران این قطار گردشگری که دیروز به کاشان رسیدند بعد از بازدید از آثار تاریخی و گردشگری این شهر راهی اصفهان می‌شوند.


یارمحمدیان تصریح کرد: سال گذشته قرار بود بین 17 الی 20 قطار گردشگری وارد ایران شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و امیدوار هستیم در سال جاری تعداد قطارهای گردشگری افزایش یابد.


 این قطار سه‌شنبه 17 فروردین‌ماه بدون مسافر از مرز رازی وارد تبریز شد و سپس مسافران این قطار گردشگری به‌صورت هوایی وارد تبریز شدند و سفر خود را با این قطار آغاز کردند.


این قطار چهارمین قطار گردشگری است که به ایران سفر می‌کند و گردشگران و مسافران آن از آثار تاریخی ایران بازدید به عمل می‌آورند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :