موضوعات ‌مرتبط: ورزشی سایر حوزه ها

a/64130 :کد

0

تهران پرچم ایران را در قلب دبی برافراشت

  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۳۰۴   
 تحلیل ایران -تهران پرچم ایران را در قلب دبی برافراشت

تیم هیئت شنا استان تهران با کسب ۲۳ مدال رنگارنگ به مقام قهرمانی رقابت های بین المللی شنای امارات دست یافت.

تیم هیئت شنا استان تهران با کسب 23 مدال رنگارنگ به مقام قهرمانی رقابت های بین المللی شنای امارات دست یافت.


به گزارش تحلیل ایران، رقابت های تورنمنت بین المللی ورزش های آبی امارات سرانجام با قهرمانی مقتدرانه تیم تهران در رده های سنی 13-12 سال و 15 – 14 سال پایان یافت و نماینده کشورمان توانست در کشور حاشیه خلیج فارس پرچم مقدس ایران را برافرازد.

تیم هیئت سنای استان تهران با کسب 23 مدال رنگارنگ ( 10 طلا، 6 نقره و 7 برنز با مجموع 23 مدال ) عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و غلامحسین کریمی رییس هیات به عنوان نماینده کشورمان کاپ قهرمانی این دوره از بازی ها را بالای سر برد.

تیم تهران برای اولین بار است که در تاریخ شنای پایتخت به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات بین المللی موفق به دریافت عنوان قهرمانی و کسب 2 جام معتبر می شود.

ملاقات رییس هیات شنای تهران با دبیر اجرایی کنفدراسیون آسیا

غلامحسین کریمی در حاشیه تورنمنت بین المللی ورزش های آبی امارات با طاها سلیمان الکشیری ملاقات کرد و 2 طرف به بحث و تبادل نظر پیرامون همکاری های دو جانبه برای توسعه شنا شدند.

طاها کشیری با تاکید بر پیشرفت شنای تهران و تبریک به این تیم برای کسب عنوان قهرمانی به کریمی برای توسعه شنا در پایتخت کشور عزیزمان ایران قول مساعد داد.

کریمی در این دیدار از اقدامات صورت گرفته برای ارتقا سطح فنی شناگران تهرانی گزارشی جامع به مدیر اجرایی کنفدراسیون شنای آسیا ارائه کرد.
منبع:مشرق
                               

تهران     پرچم     کنفدراسیون     آسیا        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :