موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/64184 :کد

0

«بادیگارد» از مرز ۳ میلیارد عبور کرد/ «سالوادور» در صدر گیشه

  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۶
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -«بادیگارد» از مرز ۳ میلیارد عبور کرد/ «سالوادور» در صدر گیشه

همچنان فیلم‌های اکران نوروزی با اقبال مواجه است و سانس‌های فوق‌العاده فیلم‌ها تا پاسی از شب ادامه دارد. فیلم‌های کمدی در این میان با اقبال بیشتری مواجه شدند.همچنان فیلم‌های اکران نوروزی با اقبال مواجه است و سانس‌های فوق‌العاده فیلم‌ها تا پاسی از شب ادامه دارد. فیلم‌های کمدی در این میان با اقبال بیشتری مواجه شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران، امسال فروش فیلم ها در ایام نوروز بی سابقه بود و فیلم ها توانستند رکورد قابل توجهی را به ثبت برسانند. در این میان فیلم های کمدی نسبت به فیلم های اجتماعی فروش بهتری داشتند و همچنان در سانس های شبانگاهی و فوق العاده در سینماها به نمایش در می آیند. همه ساله با اتمام تعطیلات نوروزی افت در فروش فیلم ها را شاهد هستیم در سالهای گذشته این افت حدود 70 درصد بوده است که امسال با گذشت یک هفته از پایان تعطیلات نوروزی افت فروش حدود 40 درصد بوده است که برای صاحبان آثار و سالن داران بسیار قابل توجه است. 


امیر قطبی مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم بادیگارد توضیح داد: فیلم سینمایی بادیگارد 27 سالن در تهران و 40 سالن در شهرستان در اختیار دارد که در تهران به فروش 2 میلیارد و 150 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 950 میلیون تومان تا شب گذشته کسب کرده است. این فیلم تاکنون به فروش 3 میلیارد و 100میلیون دست یافته است که شب گذشته در تهران به فروش 132میلیون تومانی در گیشه نایل شد. 

 

وی درباره فروش فیلم «ابد و یک روز» هم توضیح داد: فیلم ابد و یک روز در 23 سالن سینما در تهران به نمایش درمی آید که تا کنون 1 میلیارد و 970 میلیون تومان در تهران فروش داشته است و شب گذشته به فروش 125میلیون تومانی در تهران دست یافت. این فیلم در شهرستان 27سالن در اختیار دارد و به فروش 700میلیون تومان دست یافته است. کل فروش فیلم به رقم 2 میلیارد و 670 میلیون تومان رسید. 

 

قطبی درباره اقبال مخاطبین از فیلم های این دفتر پخش گفت: شب گذشته ساعت 2بامداد نمایش داشتیم که بسیار خوب است. 

 

مختاری مدیر فروش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» گفت: این فیلم در 24 سالن سینما در تهران به نمایش در می آید که شب گذشته به فروش 200 میلیون تومان در تهران رسید و تاکنون در تهران به فروش 3 میلیارد و 297 میلیون تومان دست یافت. این فیلم در شهرستان 18 سالن در اختیار دارد که به فروش 1 میلیارد و 200 میلیون تومان دست یافت و در کل فیلم تاکنون به فروش 4 میلیارد و 497 میلیون تومان دست یافته است. 

 

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش فیلمسازان مولود رسانه درباره فروش فیلم من سالوادور نیستم گفت: تاکنون فروش فیلم در تهران و شهرستان به 9 میلیارد و 700 میلیون تومان رسیده است و امشب مرز 10میلیارد را عبور خواهیم کرد. فیلم در 120 سالن سینمای تهران و شهرستان اکران است. 

 

وی درباره کفش هایم کو توضیح داد: فیلم در تهران به فروش 310 میلیون تومان دست یافته است . در شهرستان تنها یک سانس در مشهد به نمایش در می آید زیرا فروش فیلم ها خوب بوده و سالن داران حاضر به تغییر فیلم ها نیستند به همین دلیل هنوز در شهرستان به صورت کامل اکران نشده است. 


منبع: فارس

                               

اکران     فیلم     رکورد     سینما     نوروز    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :