موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوزه

a/64187 :کد

0

آیت‌الله نوری‌همدانی: نگرانم عنوان سال در حد شعار باقی بماند

  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۱
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -آیت‌الله نوری‌همدانی: نگرانم عنوان سال در حد شعار باقی بماند

مرجع تقلید شیعیان نسبت به برخورد شعاری مسئولان با عنوان سال ابراز نگرانی و تاکید کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات کشور حل شود چاره‌ای جز نگاه به درون و تکیه به ظرفیت‌های داخلی نیست.مرجع تقلید شیعیان نسبت به برخورد شعاری مسئولان با عنوان سال ابراز نگرانی و تاکید کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات کشور حل شود چاره‌ای جز نگاه به درون و تکیه به ظرفیت‌های داخلی نیست.


به گزارش تحلیل ایران، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در بیت آیت‌الله نوری‌همدانی با این مرجع تقلید دیدار و درباره مسائل کشور و منطقه به بحث و تبادل نظر پرداخت.


آیت‌الله نوری‌همدانی در این دیدار با تبریک سال جدید، نکات مهمی را درباره مسائل اقتصادی و شعار سال 95 بیان کرد و گفت: ترس و نگرانی بنده از این است که فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال در حد شعار باقی بماند.


وی خواستار همت و تلاش تمام مسئولان برای اجرایی‌شدن این فرمایشات و تحقق اقتصاد مقاومتی شد و خاطرنشان کرد: مسئولان کشور باید بدانند نیاز و وابستگی به هر کشوری اسارت محسوب می‌شود.


مرجع تقلید شیعیان وابستگی و سلطه‌پذیری را از فرهنگ اسلامی به‌دور دانست و تاکید کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات کشور حل شود چاره‌ای جز نگاه به درون و تکیه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملت خودمان نداریم.


آیت‌الله نوری‌همدانی جامعه متکی به ظرفیت‌های ملی را مستقل، عزیز، مقتدر و استکبارستیز توصیف کرد.


براساس این گزارش، در ابتدای این دیدار محسن رضایی نیز نکاتی را درباره مسائل اقتصادی کشور و گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد و تنها راه برون رفت کشور از مشکلات را اجرایی‌کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست.


منبع: رسا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :