موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/64219 :کد

0

پلاتینی: بنزما مهاجم بزرگی نیست

  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -پلاتینی: بنزما مهاجم بزرگی نیست

رئیس سابق یوفا کریم بنزما را مهاجم درجه یک نمی داند و معتقد است این مهاجم باید نظر دشان را درباره حضور در ترکیب فرانسه بپذیرد.

 

رئیس سابق یوفا کریم بنزما را مهاجم درجه یک نمی داند و معتقد است این مهاجم باید نظر دشان را درباره حضور در ترکیب فرانسه بپذیرد.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از بین اسپورت، حاشیه های زیاد کریم بنزما مهاجم فرانسوی در یک سال اخیر حسابی جایگاه این بازیکن را در تیم ملی فرانسه به خطر انداخته است. اکنون میشائیل پلاتینی بازیکن سابق تیم ملی فرانسه استعداد بازیکن ملی پوش این تیم را زیر سوال برده است و معتقد است بنزما مهاجم درجه یک محسوب نمی شود.

 

پلاتینی خود به عقیده خیلی ها بهترین بازیکت تاریخ فوتبال فرانسه است که تاثیر زیادی در فدراسیون فوتبال این کشور هم دارد.

 

پلاتینی درباره بنزما گفت: به نظر من بهترین نفری که می تواند درباره بنزما تصمیم بگیرد، دیدیه دشان سرمربی تیم است. من معتقد هستم که بنزما مهاجم درجه یک محسوب نمی شود و او باید هر تصمیمی که سرمربی تیم می گیرد را بپذیرد.

 

رقابتهای یورو 2016 به زودی در فرانسه برگزار می شود. یکی از افرادی که خیلی برای این رقابت و برگزاری آن در فرانسه تلاش کرد پلاتینی بود که اکنون از فعالیت فوتبالی محروم است.

 

پلاتینی درباره حضور نداشتن در یورو 2016 گفت: نمی دانم می توانم در آنجا حضور داشته باشم یا خیر. این غیر قابل باور است که از ابتدای مسابقات آن جا نباشم. این ظلم است و یک ناعدالتی بزرگ. من تلاش زیادی برای یورو کردم و این رقابتها مثل فرزند من بوده است. افراد زیادی بودند که مخالف شعارها و اهداف ریاست من در فیفا بودند. چرا؟ چون من می خواستم تغییرات زیادی در سازمان ایجاد کنم، چیزی که بعضی ها خواستار آن نبودند. آن افراد صداقت را لکه دار کرده اند.

 

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :