موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/64241 :کد

0

زیدان: رونالدو فردا بازی می‌کند

  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۵
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -زیدان: رونالدو فردا بازی می‌کند

سرمربی رئال مادرید از رونالدو در بازی شنبه برابر ایبار استفاده خواهد کرد.

 

سرمربی رئال مادرید از رونالدو در بازی شنبه برابر ایبار استفاده خواهد کرد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه عصر در هفته سی و دوم لالیگا میزبان ایبار است. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: فردا کریستیانو رونالدو به میدان خواهد رفت. تغییراتی در ترکیب تیم به وجود خواهد آمد اما دیدار سه شنبه برابر ولفسبورگ جدا از این بازی است.

 

سرمربی رئال مادرید درباره برخورد هوداران در بازی فردا گفت: طرفداران از ما حمایت خواهند کرد. دیدار سه شنبه از اهمیت زیادی برخوردار است. لحظه سختی است. برای هواداران نیز این چنین خواهد بود. هیچکس انتظار نداشت در بازی رفت چنین نتیجه ای رقم بخورد اما آن دیگر گذشته است.

 

زیدان در مورد به خطر افتادن آینده خود و بازیکنان تیم گفت: می دانیم کار کردن در این باشگاه چگونه است. اما من تنها به کار هر روز خود فکر می کنم. چیزی را که دوست دارم انجام می دهم و نسبت به کارم بدبین نیستم. با آرامش کار خود را دنبال می کنم. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. نسبت به آن خوشبین هستم.

او در ادامه افزود: کلید پیروزی برابر ولفسبورگ قدرتمند ظاهر شدن و ندادن هیچ فرصتی به حریف است. می دانیم چه کاری را باید انجام دهیم تا بازی برایمان دشوار نشود.

 

زیدان که از هیچ انتخابی در بازی چهارشنبه شب پشیمان نیست گفت: مسئولیت همه چیز با من است. دنیلو آن طور که می گویند بد کار نکرد. همه بد بودند. مقصر عنوان کردن یک یا دو بازیکن آسان است اما من چیز دیگری را دوست دارم.

 

در تصاویر بازی ولفسبورگ، خامس رودیگس در حال خندیدن دیده شد. سرمربی فرانسوی آن را آزار دهنده عنوان کرد و افزود: او می داند در عرض دو یا سه ثانیه می توان چنین تصاویری را به دست آورد. او اینجاست تا این مسائل را نیز یاد بگیرد. این کار او در اتفاقی (شکست برابر ولفسبورگ) که افتاد زیاد تاثیرگذار نبود. هیچ کس دوست ندارد شاهد چنین رفتاری از بازیکنش باشد.

 

زیدان درمورد وضعیت کریم بنزما و رافائل واران گفت: می خواهیم دو بازیکن جدا از همه به کار خود ادامه دهند. بنزما هنوز از ضربه ای که به زانویش وارد شده احساس درد می کند. تمرینات را به صورت انفرادی انجام خواهد داد. امیدوارم سه شنبه هر دو را در اختیار داشته باشم.

 

سرمربی مادرید در پایان اظهار کرد: نمی خواهیم هیچ امتیازی را در لالیگا از دست بدهیم. هدف ما امتیاز گیری است و به اینکه آیا می توانیم لالیگا را فتح کنیم یا نه نمی اندیشم.

 

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :