موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوادث

a/6436 :کد

0

افزایش قتل،دولت فدرال آمریکا را به اعزام نیروی کمکی وادارکرد

  ﺳﻪشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۴
تعداد بازدید : ۲۹۱   
 تحلیل ایران -افزایش قتل،دولت فدرال آمریکا را به اعزام نیروی کمکی وادارکرد

با افزایش بی سابقه قتل وخشونت درشهر بالتیمور ازایالت مریلند آمریکا وناتوانی مسئولین ایالتی برای مقابله با آن دولت مرکزی گروهی ازکارشناسان ومتخصصین دستگاه های مختلف امنیتی این کشور را برای کمک به مسئول

با افزایش بی سابقه قتل وخشونت درشهر بالتیمور ازایالت مریلند آمریکا وناتوانی مسئولین ایالتی برای مقابله با آن دولت مرکزی گروهی ازکارشناسان ومتخصصین دستگاه های مختلف امنیتی این کشور را برای کمک به مسئولین این ایالت اعزام کرد.

 

به دنبال اینکه یک سیاهپوست آمریکایی مقیم شهر بالتیمور درایالت مریلند در ماه آوریل امسال دراثر خشونت وسهل انگاری مامورین پلیس این کشور جان خود را از دست داد اعتراضات گسترده سیاهپوستان به تدریج به موجی از خشونت و نا آرامی تبدیل شد وآمار قتل وخشونت دراین شهر به سرعت افزایش یافت.
براساس گزارش های رسمی ایالت مریلند آمریکا در ماه مه امسال آمار این گونه قتل ها به اوج خود رسید و تنها در فاصله یک ماه 42 نفر جان خود را از دست دادند.
همین گزارش ها حاکی است که شمار این قتل ها در ماه ژوئن مختصری کاهش پیدا کرد اما در ماه ژوئیه با 45 قربانی به بالا ترین حد خود در 45 سال گذشته رسید.
مسئولین امنیتی این شهر در پی ناتوانی در مقابله با این خشونت ها ناگزیر به استمداد از دولت مرکزی آمریکا شدند ودولت فدرال این کشور کارشناسان و متخصصین وکارشناسان فدرال این کشور را برای کمک به آن ها اعزام کرد.
کوین دیویس سرپرست اداره پلیس شهر بالتیمور به خبرنگاران اطلاع داد که از روز دوشنبه کارشناسانی از پنج سازمان اطلاعاتی و امنیتی آمریکا از جمله اف بی آی و پلیس مخفی آمریکا همکاری خود را برای دادن آموزش های لازم به مامورین محلی این ایالت آغاز کرده اند.
آمار رسمی اداره پلیس نشان می دهد درحالی که درسال گذشته مجموعا 208 قتل درشهر بالتیمور صورت گرفته بود مجموع قتل هایی که درهفت ماه گذشته در این شهر صورت گرفته به 192 مورد رسیده که 116 مورد ازآن ها درسه ماه گذشته اتفاق افتاده است.

                               

قتل     پلیس     امریکا     سیاه پوستان        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :