موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حقوق قضائی

a/64375 :کد

0

تنها وکالتنامه بخشی از اموال زنجانی در اختیار نفت قرار دارد

  شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۱۹۱   
 تحلیل ایران -تنها وکالتنامه بخشی از اموال زنجانی در اختیار نفت قرار دارد

مسئول کمیته وصول مطالبات وزارت نفت گفت: تنها وکالتنامه بخشی از اموال خارج از کشور متهم نفتی در اختیار وزارت نفت قرار داده شده است تا آن را به بیت المال برگرداند.

مسئول کمیته وصول مطالبات وزارت نفت گفت: تنها وکالتنامه بخشی از اموال خارج از کشور متهم نفتی در اختیار وزارت نفت قرار داده شده است تا آن را به بیت المال برگرداند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سید علی اصغر هندی درباره در اختیار قراردادن وکالت بلاعزل به وزارت نفت برای بازپس گیری اموال خارج از کشور این متهم نفتی اظهار کرد: وکالتنامه تنها مربوط به یکی از اموالی است که پیش از این از سوی دادستانی در اختیار وزارت نفت قرار داده شده است.

 

وی افزود: به وزارت نفت ماموریت داده شده است تا این مورد را پیگیری و آن را به بیت المال برگرداند.

 

هندی هفته پیش نیز با اشاره به این که وزارت نفت برای تسویه بدهی متهم نفتی همکاری لازم را با وی داشته است، درخصوص این که آیا بابک زنجانی غیر از اموالی که اعلام شده اموالی دیگری هم دارد، تصریح کرده بود: اموالی که قبل از حکم اعلام شده، تغییری نکرده است، مگر آن که درباره برخی از اموال چیزی نگفته و یا مورد شناسایی دادستانی و شرکت ملی نفت ایران قرار نگرفته باشد.

 

وی در این باره که چقدر به پرداخت بدهی از سوی این متهم نفتی امیدوار هستید، افزوده بود: بستگی به آنها دارد؛ وزارت نفت هرگونه همکاری با آنها را جهت پرداخت بدهی شان انجام داده است.

 

مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت با اشاره به این که در روزهای پایانی پارسال آگهی مزایده برخی اموال بابک زنجانی از جمله هواپیمایی، هتل ها، مجتمعهای مسکونی و مجتمع های تجاری داده شده و در دست اقدام است، یادآور شده بود: آگهی مزایده باقیمانده اموال بابک زنجانی نیز بزودی منتشر می شود.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :