a/64379 :کد

0

بازنگری برنامه راهبردی پژوهشگاه نفت بر اساس برنامه ششم توسعه

  شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۲
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -بازنگری برنامه راهبردی پژوهشگاه نفت بر اساس برنامه ششم توسعه

معاون برنامه ریزی پژوهشگاه صنعت نفت از بازنگری برنامه راهبردی این پژوهشگاه در سال جاری خبر داد.

معاون برنامه ریزی پژوهشگاه صنعت نفت از بازنگری برنامه راهبردی این پژوهشگاه در سال جاری خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، محمد حمید ایجازی، آغاز اجرای برنامه‌های راهبردی پژوهشگاه صنعت نفت را از سال 92 دانست و افزود: این برنامه در سال 93 تکمیل شده و در سال جاری نیز بر اساس برنامه پنج ساله ششم مورد بازنگری قرار گرفت.

 

وی با اشاره به فناوری‌های کسب شده در این پژوهشگاه در زمان تحریم، خاطرنشان کرد: در سالی که هستیم، رویداد مهم برجام رخ داده است و ما دوران پسا تحریم را در پیش رو داریم که لازم است در این مقطع زمانی به موضوع قابلیت رقابتی توجه داشته باشیم.

 

ایجازی به آیین‌نامه‌های موجود در پژوهشگاه اشاره کرد و ادامه داد: آیین نامه‌های اداری- استخدامی و آیین نامه‌های چهارگانه‌ای که از وزارت علوم ابلاغ شده، از چالش‌های موجود است و امیدواریم با پیگیری مدیران پژوهشگاه و همچنین کمیسیون دائم و هیات امنا در سال 95 بتوانیم سؤالات مطرح شده از طرف حوزه‌های نظارتی را پاسخ دهیم و مسیر هموارتری پیش رو داشته باشیم.

 

معاون برنامه‌ریزی پژوهشگاه صنعت نفت، تدوین برنامه پنج ساله در حوزه برنامه ریزی را از اقدامات این پژوهشگاه در سال جاری ذکر و تصریح کرد: ارتقای سطح توانمندی همکاران در حوزه معاونت برنامه‌ریزی، ایجاد مرکز آموزشی تخصصی برای کارکنان پژوهشگاه و افراد خارج از سازمان با کمک معاونت فناوری و تدوین ساختار سازمانی از مهمترین برنامه‌های این پژوهشگاه در سال جاری است.

 

ایجازی با بیان این که 71 درصد نیروی انسانی این پژوهشگاه را پژوهشگران تشکیل می‌دهند، اضافه کرد: تجربه تحقیقاتی این مجموعه بالغ بر 56 سال است، از این رو استخراج این دانش و ثبت و نگهداری آن از مهمترین مسائل پیش روی ما است.

منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :