موضوعات ‌مرتبط: فناوری موبایل

a/64494 :کد

0

دنیای تمبر را با تلفن همراه بشناسید

  شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۳:۰۳
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -دنیای تمبر را با تلفن همراه بشناسید

نرم افزار «تمبر» اطلاعاتی مانند گالری تمبر، تمبرهای یادگاری، جدول تمبرهای پستی، مشاهیر تمبر ایران، كتب تمبر فارسی و تارنماهای ایرانی و خارجی را در گوشی های همراه مجهزبه سیستم عامل اندروید ارائه می كند

 

نرم افزار «تمبر» اطلاعاتی مانند گالری تمبر، تمبرهای یادگاری، جدول تمبرهای پستی، مشاهیر تمبر ایران، كتب تمبر فارسی و تارنماهای ایرانی و خارجی را در گوشی های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید ارائه می كند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از  شركت پست، نرم افزار «تمبر» قابل نصب روی تلفن همراه برای گسترش فرایندهای اطلاع رسانی نوین به مشتریان، هوشمندسازی خدمات و معرفی بهینه تمبر به مخاطبان و علاقه مندان تهیه شد.


این برنامه از پنج بخش اصلی شامل گالری تمبر، كتابچه تمبر، گزیدگان، واژگان و جستجو تشكیل شده است.


در بخش گالری تمبر كاربران به همه تمبرهای منتشر شده ایران دسترسی دارند. در این بخش تمبرهای دوره های قاجار، پهلوی اول، پهلوی دوم و جمهوری اسلامی و همچنین تمبرهای جاری به نمایش گذاشته شده است.


همچنین بخش كتابچه تمبر اطلاعات كلی را درباره تاریخچه، تعریف، انواع، روش های چاپ و گردآوری تمبر برای كاربران به زبان ساده فراهم آورده است.


در بخش گزیدگان نیز جدول های تمبرهای یادگاری و پستی، مشاهیر تمبر ایران، كتب تمبر فارسی، تارنماهای ایرانی و خارجی در این زمینه و معرفی انجمن تمبر ایران دیده شده است.


علاقه مندان می توانند نرم افزار تمبر را از نشانی اینترنتی https://cafebazaar.ir/app/com.post.stamp/?l=fa به طور رایگان دانلود كنند.

 

منبع:ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :