موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/64607 :کد

0

انسداد محور کرج ـ چالوس از فردا به مدت ۲ روز

  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۷
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -انسداد محور کرج ـ چالوس از فردا به مدت ۲ روز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد محور کرج ـ چالوس از فردا به مدت ۲ روز خبر داد و گفت: محور کرج ـ چالوس به علت انجام عملیات عمرانی از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ مسدود خواهد بود.

 

 

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد محور کرج ـ چالوس از فردا به مدت 2 روز خبر داد و گفت: محور کرج ـ چالوس به علت انجام عملیات عمرانی از ساعت 8 صبح تا 18 مسدود خواهد بود.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت:‌در حال حاضر در اکثر محورهای خراسان رضوی بارش پراکنده باران جریان دارد.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به انسداد محورهای شمشک به دیزین و پونل به خلخال به دلیل عدم ایمنی کافی اشاره و تصریح کرد: از فردا به مدت دو روز محور کرج ـ چالوس به علت انجام عملیات عمرانی از ساعت 8 صبح تا 18 مسدود خواهد بود.


سرهنگ رحمانی به انسداد در محور خوزستان پرداخت و گفت:‌در استان خوزستان شمال به جنوب محور اندیمشک ـ‌ اهواز به علت اجرای عملیات احداث پل از تاریخ 95.1.20 تا 95.3.20 مسدود است؛‌در زمان انسداد مسیر جایگزین، لاین جنوب و به صورت تردد دو طرفه خواهد بود.


وی به اجرای عملیات ترمیم جاده در بازده زمانی 95.1.21 تا 95.3.21 در محور امیدیه ـ‌ جایزان اشاره کرد و بیان داشت:‌ مسیر جایگزین امیدیه ـ‌ آغاجاری خواهد بود.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطر نشان کرد:‌ سایر محورهای مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :