a/64651 :کد

0

قیمت آی فون SE تا یک میلیون و پانصد هزار تومان کاهش می‌یابد

  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۱
تعداد بازدید : ۷۳۵   
 تحلیل ایران -قیمت آی فون SE تا یک میلیون و پانصد هزار تومان کاهش می‌یابد

یک فعال بازار گفت: آی‌فون SE ابتدا با قیمت حدود ۳ میلیون تومان وارد بازار شد و پیش‌بینی می‌شود حدود ۱۰ روز دیگر روی قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان ثابت شود.یک فعال بازار گفت: آی‌فون SE ابتدا با قیمت حدود 3 میلیون تومان وارد بازار شد و پیش‌بینی می‌شود حدود 10 روز دیگر روی قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان ثابت شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، حسین زارع ‌پور درباره ورود آی‌فون SE به بازار با اختلاف قیمت زیاد نسبت به قیمت جهانی، اظهار داشت: قیمت دلاری این مدل آیفون کمتر از مدل‌های قبلی است، اما ورود هر مدل تازه به بازار با قیمت کاذب همراه است.


این فعال بازار و فروشنده محصولات اپل ادامه داد: همچنان که آیفون 6 و 6S با اختلاف میلیونی نسبت به بازار جهانی وارد بازار شدند و در نهایت روی قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان ثابت ماندند.


وی گفت: آیفون SE نیز ابتدا با قیمت حدود 3 میلیون تومان وارد شد و هر روز به طور متوسط 50 هزار تومان تا 100 هزار تومان از قیمت آن کاسته ‌شد و در نهایت پیش‌بینی می شود حدود 10 روز دیگر روی قیمت یک میلیون و پانصد هزار تومان ثابت شود.


زارع‌ پور گفت: طرفداران سایز کوچک گوشی آیفون زیاد هستند و بسیاری از علاقمندان برند آیفون اخیرا مدل‌های 6 و 6S خود را می‌فروشند تا پس از ثبات قیمت SE این مدل را خریداری کنند.


وی تصریح کرد: پس از فروش نوبرانه SE اکنون تقاضا برای خرید این مدل تا زمان ثبات قیمت کاهش یافته است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :