موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/64709 :کد

0

برخورد قاطع با اخلال‌گران در اجرای اقتصاد مقاومتی

  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۷
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -برخورد قاطع با اخلال‌گران در اجرای اقتصاد مقاومتی

سخنگوی قوه قضاییه از اهتمام دستگاه قضا در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: به دادستانی‌ها و بازرسی‌های کل کشور دستور دادیم تا با کسانی که چوب لای چرخ اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی می‌گذارند...

سخنگوی قوه قضاییه از اهتمام دستگاه قضا در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: به دادستانی‌ها و بازرسی‌های کل کشور دستور دادیم تا با کسانی که چوب لای چرخ اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی می‌گذارند برخورد قضایی شود.

 

به گزارش  تحلیل ایران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در ادامه نود و چهارمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه درباره توجه ویژه دستگاه قضا به اقتصاد مقاومتی گفت: به بازرسی‌های کل کشور تأکید شده تا نظارت ویژه‌ای بر کسانی که قانون و اقتصاد مقاومتی را اجرا نمی‌کنند انجام دهد و به طور مرتب گزارشات را به دستگاه قضا اطلاع رسانی کند تا با کسانی که تخلف می‌کنند برخورد شود.

 

وی تأکید کرد: به دادستانی‌ها و بازرسی‌های کل کشور دستور دادیم که تا با کسانی که چوب لای چرخ اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی‌ می‌گذارند برخورد شود و به اهمال‌کاران در این زمینه تذکر داده شود.

سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد: با کسانی که مانع تراشی برای اقتصاد مقاومتی می‌کنند نیز برخورد خواهد شد و در این راستا با مسائل ارزی و ریالی و قراردادهایی که درباره موضوعات می‌شود نیز توجه ویژه مدنظر خواهد بود تا در جهت اقتصاد مقاومتی انجام پذیرد. به دادستان قبلی کل کشور تفویض و ابلاغ شده بود که امنیت کسانی که می‌خواهند فعالیت اقتصادی سالم داشته باشند مورد توجه قرار گیرد و به آنها کمک شود تا امنیت سرمایه گذاری پدید آید که البته به دادستان فعلی نیز در این زمینه گفته شده است.

 

وی افزود: امنیت صادرات سالم و تولید باید دنبال شود و دادستانی‌های کل کشور نیز باید امنیت سرمایه گذاری را برقرار کنند.یکی از مسائل مهمی که درسال 94 دنبال شد مبارزه با فساد، بدون تبعیض بوده است. با هر کسی هر جایی حتی در قوه قضاییه، تعزیرات و یا سایر دستگاه‌ها که اگر فسادی انجام داده باشند و یا تشکیلات سازمان یافته‌ای داشته باشند اغماض نخواهد شد.

وی تصریح کرد: درباره پرونده‌های زمین خواری نیز برخورد جدی با متخلفان خواهیم داشت.

سخنگوی قوه قضاییه به موضوع نظارت، مصون سازی و سلامت در داخل قوه قضاییه اشاره کرد و افزود: به اشکال مختلف سعی کردیم نظارت‌های کمی و کیفی را بیشتر کنیم تا آنهایی که به نام قوه قضاییه به سوءاستفاده می‌پردازند مورد برخورد قرار گیرند این مهم درسال 95 نیز دنبال خواهد شد. 

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :