موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/64742 :کد

0

حکم متهمان حادثه بیمارستان خمینی‌شهر قطعی شد

  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۹
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -حکم متهمان حادثه بیمارستان خمینی‌شهر قطعی شد

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: حکم متهمان حادثه بیمارستان خمینی‌شهر در دادگاه تجدیدنظر اصفهان طرح و منتهی به تصمیم نهایی قضات آن شد.رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: حکم متهمان حادثه بیمارستان خمینی‌شهر در دادگاه تجدیدنظر اصفهان طرح و منتهی به تصمیم نهایی قضات آن شد.


به گزارش تحلیل ایران، رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: این حکم پس از صدور در دادگاه بدوی دادگستری خمینی‌شهر با اعتراض متهمان آن به دادگاه تجدیدنظر استان ارسال و پس از رسیدگی منتهی به تصمیم نهایی و صدور حکم قطعی شد.


وی افزود: حبس صادره از سوی دادگاه بدوی برای هر سه متهم این پرونده در دادگاه تجدیدنظر استان تأکید ولیکن نسبت به متهم ردیف اول و دوم شش ماه از 24 ماه قابلیت اجرا داشته و 18 ماه آن به‌مدت یک سال تعلیق شد و درباره متهم ردیف سوم نیز سه ماه از 9 ماه حبس وی تأیید و شش ماه دیگر به‌مدت یک سال مورد تعلیق قرار گرفت.


رئیس‌کل دادگستری استان درباره ایام تعلیق حبس متهمان گفت: متهمان این پرونده در ایام تعلیق مجازات حبس هریک موظف به ارائه خدمات پزشکی و پرستاری روزانه حداقل به‌مدت 4 ساعت در یکی از مراکز بهداشتی و درمانی و یا درمانگاه‌های وابسته و طرف قرارداد کمیته امداد و یا سازمان بهزیستی ترجیحاً در شهر خمینی‌شهر و در بخش کودکان این مراکز به‌صورت رایگان شده و همچنین موظف شدند گزارش عملکرد خود را ‌به واحد اجرای احکام کیفری دادسرای مجری حکم (خمینی‌شهر) ارائه کنند.


خسروی وفا یادآور شد: بدیهی است درصورتی که محکوم‌علیهم در طول مدت تعلیق مجازات، مرتکب یکی از جرایم مذکور در ماده 52 قانون مجازات اسلامی شوند، و یا از انجام تکلیف موصوف خودداری کنند حسب مورد مطابق با مقررات موضوع ماده 50 و 52 قانون یادشده در مورد آنها اتخاذ تصمیم قضایی خواهد شد.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :