موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/64765 :کد

0

رونالدو: منتظر شبی رویایی مقابل ولفسبورگ باشید

  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۷
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -رونالدو: منتظر شبی رویایی مقابل ولفسبورگ باشید

ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها از هواداران رئال مادرید درخواست کرد که حمایت آنها در دیدار هفته سه‌شنبه مقابل ولفسبورگ تعیین‌کننده است.

 

ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها از هواداران رئال مادرید درخواست کرد که حمایت آنها در دیدار هفته سه‌شنبه مقابل ولفسبورگ تعیین‌کننده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره رئال مادرید در جدیدترین مصاحبه خود از تمام هواداران کهکشانی‌ها درخواست که با تمام وجود تیمشان را مقابل ولفسبورگ حمایت کنند زیرا حمایت آنها تعیین‌کننده است.

 

رونالدو در مصاحبه با سایت رسمی رئال مادرید گفت: حمایت هواداران کار ما را مقابل ولفسبورگ آسان می‌کند. ما باید در این دیدار با خون سردی و صبوری بازی کنیم تا فرصت گلزنی را پیدا کنیم. راه‌یابی به مرحله بعد هدف اصلی ماست و تنها راه‌حل این است که تمام بازیکنان و هواداران سه‌شنبه شب ورزشگاه را با خوشحالی ترک کنند.

 

ستاره پرتغالی کهکشانی‌ها افزود: سه‌شبه شب برای ما شبی سرنوشت‌ساز و رویایی خواهد بود. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به مرحله بعد راه پیدا کنیم.

 

رونالدو در پایان گفت: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم. امیدوارم با حمایت 80 هزار هوادار موفق باشیم. حمایت هواداران به ما روحیه می‌دهد.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :