موضوعات ‌مرتبط: ورزشی وزنه برداری

a/64774 :کد

0

تیم ملی وزنه‌برداری جوانان در۸ وزن به مسابقات اعزام میشود

  یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۷
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -تیم ملی وزنه‌برداری جوانان در۸ وزن به مسابقات اعزام میشود

مربی تیم وزنه‌برداری جوانان از اعزام تیم ملی وزنه‌برداری جوانان در سوم تیرماه ۹۵ به مسابقات جهانی در هشت وزن خبر داد.

 

مربی تیم وزنه‌برداری جوانان از اعزام تیم ملی وزنه‌برداری جوانان در سوم تیرماه ۹۵ به مسابقات جهانی در هشت وزن خبر داد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، وحید ربیعی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در ارومیه اظهار داشت: هدف از برگزاری این اردو آمادگی ورزشکاران برای حضور در مسابقات جهانی گرجستان است.

 

مربی تیم وزنه‌برداری جوانان با بیان اینکه اعزام تیم ملی وزنه‌برداری در سوم تیر ماه 95 انجام می‌شود گفت: هم‌اکنون اردوی تیم ملی با 9 نفر در حال انجام است، اما در نهایت در هشت وزن در مسابقات جهانی شرکت می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته توجهی به ورزش وزنه‌برداری نشده و این تیم از پشتوانه قدرتمندی برخوردار نبود، تصریح کرد: این در حالی است که خوشبختانه وضعیت این تیم رو به رشد بوده و هم‌اینک وزنه‌برداران به اخذ مدال جهانی نزدیک شده‌اند.

 

ربیعی افزود: اردوی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان به علت اینکه ارومیه از امکانات مناسب و سالن تمرین مناسبی برخوردار بود در این شهر برگزار شد و محل اسکان تیم ملی نیز بسیار مناسب و رضایت‌بخش است.

 

مربی تیم وزنه‌برداری جوانان بیان کرد: بی‌شک برگزاری اردوی تیم ملی وزنه‌برداری به میزبانی ارومیه خروجی بسیار مطلوبی به همراه داشته و علاوه بر کسب تجربه در این شهر، امکانات آن سنجیده شده و در آینده سهمیه استان به لحاظ اعتباری افزایش می‌یابد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :