موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/64860 :کد

0

بلژیک و فرانسه تهدید داعش را جدی نگرفتند

  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -بلژیک و فرانسه تهدید داعش را جدی نگرفتند

نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا گفت؛ کشورهای فرانسه و بلژیک تهدید داعش را جدی نگرفتند و به همین خاصر برای مقابله با آنها از آمادگی لازم برخوردار نبودند.

 

 

 

نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا گفت؛ کشورهای فرانسه و بلژیک تهدید داعش را جدی نگرفتند و به همین خاصر برای مقابله با آنها از آمادگی لازم برخوردار نبودند.
به گزارش تحلیل ایران؛ نقل از پایگاه اینترنتی پیتر هیل کینگ، نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا گفت:کشورهای فرانسه و بلژیک تهدید داعش را جدی نگرفتند و به همین خاصر برای مقابله با آنها از آمادگی لازم برخوردار نبودند.

کینگ گفت: بلژیک و فرانسه به طور کلی تهدید تروریستی ناشی از داعش و دیگر گروههای تروریستی را جدی نگرفتند.این موضوع سبب شد که شاهد حملات به بروکسل و پاریس و کشته و زخمی شدن صدها نفر باشیم.

وی که با یک شبکه رادیویی مصاحبه می کرد،افزود:آنها برای مقابله با این تهدید و حملات اصلا آمادگی نداشتند و تجهیزات موثری در اختیار نداشتند.آنها آماده نبودند.آنها هشدارهایی مبنی براینکه احتمال این حملات وجود دارد،دریافت کرده بودند اما به هیچ وجه نه فرانسه و نه بلژیک آماده مقابله با این موضوع نبودند.

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: این عضو کنگره آمریکا درباره وضع مرزهای اتحادیه اروپا گفت:مرزهای اتحادیه اروپا از امنیت زیادی برخوردار نیستند و ما شاهد نبود تبادل اطلاعاتی بین کشورهای عضو این اتحادیه هستیم. حملات و فجایع اخیر باید سبب این موضوع شود که اروپا از  خواب غفلت بیدا شود و با جدیت و شدت بیشتری با ناامنی ها برخورد کند. 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :