موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/65009 :کد

0

علم‌الهدی: مردم با بصیرت پای انقلاب ایستادند

  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۴
تعداد بازدید : ۲۹۸   
 تحلیل ایران -علم‌الهدی: مردم با بصیرت پای انقلاب ایستادند

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه دشمن برای ایجاد اختلاف و غلبه بر مسلمین رقابت قدرتی را بیان می‌کند، گفت: امروز دشمن به دنبال است که بگوید نزاع سیاسی در کشور بر سر قدرت است.

 

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه دشمن برای ایجاد اختلاف و غلبه بر مسلمین رقابت قدرتی را بیان می‌کند، گفت: امروز دشمن به دنبال است که بگوید نزاع سیاسی در کشور بر سر قدرت است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سیداحمد علم‌الهدی عصر امروز در مراسم هفدهمین سالگرد فقید سعید آیت‌الله روحانی در مدرسه صدر بابل با تسلیت شهادت امام هادی (ع) و رحلت آیت‌الله روحانی نماینده فقید ولی فقیه در استان مازندران اظهار کرد: در شب عاشورا دشمن با این حربه که جنگ برای قدرت است مردم را در دو راهی قرار داد و دچار گمراهی آنان شد و توانست با این تحلیل سیاسی نادرست در ذهن مردم، اهل بیت(ع) را به اسارت بکشاند.

 

وی با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال همین امر و ایجاد چنین تحلیل سیاسی در کشور است که بگوید نزاع سیاسی در کشور بر سر قدرت است، افزود: این امر که در مسئله انتخاباتی اخیر نیز جلوه‌نمایی کرد، سبب شد عده‌ای با از بین بردن تمام اصول اخلاقی، منطق کوفی را در جنگ شب عاشورا حاکم کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این افراد کسانی هستند که می‌خواهند قدرت را به دست گرفته، عیاشی کنند و پول به دامن استکبار بریزند، چراکه می‌دانند «آخوندهای» جامعه مانع آنها هستند.

 

آیت‌الله علم‌الهدی اضافه کرد: اینها بدانند زمانی که ما انقلاب کردیم با تمام ضعف‌هایی که داشتیم اجازه ندادیم آب خوش از گلوی شاه پایین برود چه رسد به امروز که مردم با بصیرت پای انقلاب ایستادند و بدانند امکان ندارد موفق شوند، چراکه این امتیاز را روحانیت با اتکا به ولایت و امامت هادی (ع) به ارث بردند.

 

وی همچنین با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع) و با بیان اینکه شرکت در مراسم سالگرد آیت‌الله هادی روحانی برایم افتخار است، تبیین کرد: ساده‌زیستی و زندگی زاهدانه آیت‎الله روحانی(ره) در قبل و بعد از انقلاب بسیار ارزشمند است.

 

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره اینکه سبک زندگی این عالم ربانی براساس مبانی دینی و الگو گرفته از اولیای الهی بود، اضافه کرد: مهم‌ترین جلوه آن را در زندگی زاهدانه و ساده آن مرحوم و همسطح با زندگی طبقات ضعیف جامعه می‌توان دریافت.

 

آیت‌الله علم‌الهدی به گوشه‌ای از مبارزات نماینده فقید ولی فقیه در مازندران قبل از انقلاب اشاره و تصریح کرد: مرحوم آیت‌الله روحانی به عنوان یکی از شاگردان برجسته امام راحل، از سال 1342 خط مبارزه با رژیم طاغوت را در شمال کشور هدایت می‌کرد و تمام موضع‌گیری سیاسی آیت‌الله روحانی بر مبنای ایمان خالصانه الهی و باورهای دینی نشأت می‌گرفت.

 

به گزارش فارس، هفدهمین سالگرد ارتحال آیت‌الله روحانی نماینده فقید ولی فقیه در مازندران با حضور آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران، ربیع فلاح‌جلودار استاندار مازندران، نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مشهد مقدس، فرمانده انتظامی استان مازندران، مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

 

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :