موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی انرژی

a/65080 :کد

0

تولید برق در نیروگاه اتمی بوشهر و تحویل به شبکه سراسری برق

  ﺳﻪشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۷:۱۰
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -تولید برق در نیروگاه اتمی بوشهر و تحویل به شبکه سراسری برق

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر گفت: در سال ۱۳۹۴ بیش از ۲ میلیارد و ۶۳۷ میلیون کیلووات ساعت برق در نیروگاه اتمی بوشهر تولید و به شبکه سراسری برق تحویل شد.

 

 

 

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر گفت: در سال ۱۳۹۴ بیش از ۲ میلیارد و ۶۳۷ میلیون کیلووات ساعت برق در نیروگاه اتمی بوشهر تولید و به شبکه سراسری برق تحویل شد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار تسنیم در بوشهر ، حسین غفاری  با بیان اینکه نیروگاه اتمی بوشهر در سال 1390 به شبکه سراسری برق متصل شده  اظهار داشت: این نیروگاه شهریور1390 به شبکه سراسری برق متصل شد و یک سال پس ازآن به ظرفیت کامل رسید.


وی با اشاره به اینکه اکنون نیروگاه اتمی بوشهر با تمام توان در مدار تولید قرار دارد اظهار داشت: نیروگاه اتمی بوشهر پس از تعمیرات اساسی و  تعویض سوخت آن اکنون بیش از یک ماه است که با تمام توان در مدار تولید قرار دارد.


رئیس نیروگاه اتمی بوشهر نقش مهم نیروگاه اتمی بوشهر در تولید بخشی از برق کشور مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: این نیروگاه به عنوان نماد اقتدار و پایداری ملت ایران است.


غفاری با اشاره به اینکه سال قبل بخشی از انرژی برق کشور از نیروگاه اتمی بوشهر تامین شد افزود: در سال 1394 بیش از 2 میلیارد و 637 میلیون کیلووات ساعت برق از نیروگاه اتمی بوشهر تولید و به شبکه سراسری برق تحویل شد.


وی میزان برق تولیدی ازنیروگاه اتمی بوشهر را از زمان نخستین اتصال به شبکه سراسری برق تشریح و خاطر نشان کرد: از شهریور1390 که برق تولیدی نیروگاه اتمی بوشهر به شبکه سراسری برق متصل شد تاکنون 14 میلیارد و 166 میلیون کیلووات ساعت برق تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.


رئیس نیروگاه اتمی بوشهر افزود: مهم‌ترین برنامه‌های امسال این نیروگاه تولید بیش از 6 میلیون مگاوات برق و انتقال به شبکه سراسری برق است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :