موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/65145 :کد

0

پیشتازی ترامپ و کلینتون در نیویورک

  ﺳﻪشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۲
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -پیشتازی ترامپ و کلینتون در نیویورک

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ نامزدهای پیشتاز دموکرات و جمهوریخواه انتخابات آمریکا، در آستانه برگزاری انتخابات مقدماتی مهم در ایالت نیویورک همچنان از سایر رقبا پی


نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ نامزدهای پیشتاز دموکرات و جمهوریخواه انتخابات آمریکا، در آستانه برگزاری انتخابات مقدماتی مهم در ایالت نیویورک همچنان از سایر رقبا پیشی گرفته‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران، نظرسنجی مشترک ان بی سی نیوز و روزنامه وال استریت ژورنال حاکی است در حالی که یک هفته زمان به برگزاری انتخابات مقدماتی در ایالت نیویورک فرصت باقی است، دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون از سایر رقبا پیشی گرفته اند.این نظرسنجی نشان می دهد که بیش از نیمی از رای دهندگان جمهوریخواه در ایالت نیویورک حمایت خود را از ترامپ اعلام کرده اند و 21 درصد شهروندان نیویورک نیز گفته اند از جان کاسیچ فرماندار اوهایو حمایت می کنند. 18 درصد اهالی نیویورک نیز حمایت خود را از تد کروز اعلام کرده اند.

تسنیم نوشت: در اردوگاه دموکراتها نیز 55 درصد رای دهندگان در ایالت نیویورک از هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا و سناتور دو دوره این ایالت حمایت کرده اند. برنی ساندرز نیز از حمایت 41 درصدی اهالی نیویورک برخوردار است.انتخابات مقدماتی ایالت نیویورک قرار است 19 آوریل یعنی سه شنبه آینده برگزار شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :