موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/65187 :کد

0

پاری سن ژرمن جانشین زلاتان را پیدا کرد

  ﺳﻪشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۱۶۶   
 تحلیل ایران -پاری سن ژرمن جانشین زلاتان را پیدا کرد

جدایی زلاتان از پاری سن ژرمن قطعی شده است ولی به نظر می‌رسد این باشگاه فرانسوی جانشین ستاره سوئدی خود را پیدا کرده است.

جدایی زلاتان از پاری سن ژرمن قطعی شده است ولی به نظر می‌رسد این باشگاه فرانسوی جانشین ستاره سوئدی خود را پیدا کرده است.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از سایت mercafutbol، به احتمال خیلی زیاد زلاتان ایبراهیموویچ در تابستان فصل جاری از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد. از همین رو، سران این باشگاه فرانسوی به دنبال انتخاب جانشینی شایسته برای این ستاره خود هستند.

 

قرارداد زلاتان با پاری سن ژرمن تابستان سال جاری به پایان می رسد و این ستاره سوئدی قصد دارد حضور در رقابت های لیگ جزیره را هم تجربه کند و چند پیشنهاد خوب هم دارد.

 

سایت mercafutbol علاوه بر تایید خبر جدایی زلاتان از پاری سن ژرمن تاکید کرد سران این باشگاه فرانسوی جانشین ستاره سوئدی خود را پیدا کردند و او کسی جز الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی آرسنال نیست.

 

پاری سن ژرمن یکی از متمول ترین باشگاه های فوتبال اروپا و جهان است و این توانایی را دارد تا هر بازیکنی که دوست دارد را جذب کند اما بعید به نظر می رسد این باشگاه فرانسوی بتواند بازیکنان بزرگی چون لیونل مسی، کریستیانو رونالدو یا نیمار را جذب کند اما احتمال پیوستن بازیکنان مانند سانچس به این تیم زیاد است.

 

بر اساس خبر سایت mercafutbol که در زمینه نقل و انتقال بازیکن فعالیت می کند، امکان پیوستن سانچس به پاری سن ژرمن در تابستان زیاد است و این بازیکن شیلیایی از نظر لوران بلان می تواند جایگزینی شایسته برای ایبراهیموویچ باشد.

 

سانچس سومین فصل حضور خود در آرسنال را پشت سر می گذارد و عملکرد خوبی هم در این تیم لندنی داشته است اما باید دید آیا با جدایی او موافقت می شود یا نه. البته آرسنال همواره در فروش ستاره‌هایش پیش قدم بوده است.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :