موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/65211 :کد

0

ارزیابی تاکتیک‌ نوین عملیاتی دررزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص)

  ﺳﻪشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۶:۲۶
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -ارزیابی تاکتیک‌ نوین عملیاتی دررزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص)

سردار حسین سلامی از ارزیابی تاکتیک‌های نوین عملیاتی با هدف ایجاد و حفظ امنیت پایدار مردمی در منطقه جنوب شرقی کشور در رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

سردار حسین سلامی از ارزیابی تاکتیک‌های نوین عملیاتی با هدف ایجاد و حفظ امنیت پایدار مردمی در منطقه جنوب شرقی کشور در رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین سلامی در برنامه خبری ساعت 14 شبکه یک سیما با اشاره به اهداف رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص) در مناطق جنوبی کشور اظهار کرد: در نخستین روز رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص) که با همکاری نیروهای سپاه، ارتش و قوای انتظامی کشور در منطقه جنوب شرقی ایران شامل استان سیستان و بلوچستان و بخشی از استان‌های کرمان و هرمزگان برگزار می‌شود به حفظ و تقویت امنیت پایدار مردمی در این منطقه توجه شده است.

 

وی با بیان اینکه سال‌هاست امنیت پایدار مردمی این منطقه به عهده سپاه است، ادامه داد: مسلح کردن عشایر و طوایف غیور بلوچ و سیستانی و حفظ امنیت این منطقه بر اساس مشارکت مردم منجر به خاموش شدن چراغ سیستم‌های جاسوسی بیگانه و نظام‌های بدخواه ایران در منطقه شده است.

 

سلامی با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف این رزمایش ارزیابی تاکتیک‌های نوین عملیاتی است، اظهار کرد: برای برقراری یک امنیت پایدار در این منطقه به ارزیابی تاکتیک‌های نوین عملیاتی خواهیم پرداخت تا ارزیابی دقیقی از تجربیات گذشته‌مان در این زمینه داشته باشیم و امروز نیز که نخستین روز از رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص) است، این تاکتیک‌های مورد نظر را در منطقه عمومی شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان به اجرا گذاشتیم.

 

وی با اشاره به تاکتیک‌هایی که امروز در رزمایش پیامبر اعظم (ص) اجرا شد، اظهار کرد: رزم تعقیب و گریز با گروه‌های چریکی مسلح، تاکتیک‌های ضد نفوذ خطی و منطقه‌ای، تاکتیک‌های کمین و ضد کمین محاصره اشرار و نیز حمایت و دفاع از مناطق جمعیتی از جمله تاکتیک‌هایی بود که در رزمایش امروز مورد آزمایش و تجربه قرار گرفت.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :