موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/65238 :کد

0

کفاشیان دوباره خواستار پرداخت حق پخش مسابقات شد

  ﺳﻪشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۰:۳۸
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -کفاشیان دوباره خواستار پرداخت حق پخش مسابقات شد

کفاشیان:عدم پرداخت حق پخش مسابقات مهم‌ترین مشکل باشگاه‌هاست و اگر در زمینهٔ تبلیغات محیطی و همچنین حق پخش به وعده‌ها عمل می‌شد باشگاه‌ها به مشکل برنمی‌خوردند.

 

رئیس فدراسیون فو‌تبا‌ل به برخی از مشکلات تیم‌های ورزشی و باشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: عدم پرداخت حق پخش مسابقات مهم‌ترین مشکل باشگاه‌هاست و اگر در زمینهٔ تبلیغات محیطی و همچنین حق پخش به وعده‌ها عمل می‌شد باشگاه‌ها به مشکل برنمی‌خوردند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، علی کفاشیان امروز در مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان سمنان با اشاره به وجود زیرساخت‌ها موجود در استان سمنان گفت: سمنان می‌تواند یک‌قطب فوتبال ایران باشد کما اینکه درزمینهٔ فوتبال ساحلی استان سمنان حرف برای گفتن دارد.

 

وی بابیان اینکه استان سمنان در ورزش فوتبال ساحلی از استان‌های موفق کشور است خاطرنشان کرد: می‌توان با ایجاد آکادمی فوتبال در سمنان جوانان مستعد در رشته ورزشی فوتبال را پرورش داد.

 

رئیس فدراسیون فو‌تبا‌ل از برخی از امکانات و زیرساخت‌های ورزشی استان نیز دیدن کرد و گفت: با افتتاح استادیوم ورزشی در سمنان نیز بر زیرساخت‌های ورزشی این استان افزوده می‌شود.

کفاشیان گفت: می‌توان باوجوداین زیرساخت‌های ورزشی از استان سمنان به‌عنوان میزبان برخی از مسابقات بین‌المللی و آسیایی بهره برد.

 

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون فو‌تبا‌ل، یک پرونده ویژه برای بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های ورزشی استان سمنان باز می‌کند.

 

رئیس فدراسیون فو‌تبا‌ل به برخی از مشکلات تیم‌های ورزشی و باشگاه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: عدم پرداخت حق پخش مسابقات مهم‌ترین مشکل باشگاه‌هاست و اگر در زمینهٔ تبلیغات محیطی و همچنین حق پخش به وعده‌ها عمل می‌شد باشگاه‌ها به مشکل برنمی‌خوردند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :