موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/65278 :کد

0

انریکه: تنها مقصر شکست‌های بارسا من هستم

  چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۱:۲۱
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -انریکه: تنها مقصر شکست‌های بارسا من هستم

سرمربی بارسلونا خود را تنها مقصر شکست‌های تیمش می داند.

سرمربی بارسلونا خود را تنها مقصر شکست‌های تیمش می داند.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از آس، بارسلونا چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مهمان اتلتیکو مادرید است.


لوییس انریکه در نشست خبری پیش از این بازی گفت: با نتیجه به دست آمده نسبت به حریف برتری داریم اما هنوز 90 دقیقه دیگر باقی مانده است و اتلتیکو فرصت جبران دارد. این دیدار مهمترین بازی ما نیست. بازی های این مرحله جذاب هستند. تلاش خواهیم کرد برتر از حریف باشیم و حواسمان به همه چیز باشد. آنها برای صعود به نیمه نهایی خواهند جنگید. ما نیز به دنبال نمایش درخشانی در این دیدار هستیم.

 

سرمربی بارسلونا درباره وضعیت تیم گفت: بازیکنان آماده هستند و در شرایط خوبی به سر می برند. این تیم برای بازی های اینچنینی آماده است. ما در بهترین وضعیت برای رقابت کردن هستیم. به ضربات پنالتی فکر نمی کنیم اما اگر این اتفاق بیفتد بازیکنان پنالتی زن مشخص هستند. باید دید بازی به ضربات پنالتی خواهد کشید یا نه.

 

او در مورد بازیکنان خود گفت: نیمار بازی خیلی خوبی را به نمایش می گذارد و به همین خاطر خطاهای زیادی روی او می شود. همچنین به علت نوع بازی تیم با خطاهای زیادی رو به رو می شویم. درست نیست پیروزی های کسب شده را تنها به عملکرد سه مهاجم تیم ربط دهیم و آنها را نیز مقصر اصلی در شکست عنوان کنیم. در پیروزی ها همه با هم جشن می گیریم و در شکست ها تنها من مقصر هستم.

/ منبع : ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :