موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/65351 :کد

0

اجرای عملیات تخریب تهاجمی برای نخستین بار

  چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۰
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -اجرای عملیات تخریب تهاجمی برای نخستین بار

فرمانده نیروی زمینی سپاه از اجرای عملیات تخریب تهاجمی برای نخستین بار در روز جاری و در ادامه برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

 

 

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه از اجرای عملیات تخریب تهاجمی برای نخستین بار در روز جاری و در ادامه برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم به منطقه رزمایش پیامبر اعظم(ص)، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در ادامه برگزاری رزمایش نزسا که از روز گذشته در منطقه عمومی جنوب شرق کشور آغاز شده است، طی توضیحاتی درباره این رزمایش گفت: رزمایش امنیتی پیامبر اعظم(ص) روز گذشته در منطقه عمومی سراوان آغاز شد و عملیات‌های مهمی چون مقابله با نفوذ دشمن، مقابله با تهاجم مرزی و عملیات هلی‌برد و رها‌یی‌ گروگان با موفقیت انجام شد.


وی با اشاره به برگزاری روز دوم این رزمایش در منطقه عمومی میرجاوه نیز گفت: در این رزمایش ما سه نوع عملیات را انجام خواهیم داد. عملیات کمین برای مقابله با ستون دشمن فرضی، عملیات آزادسازی پاسگاه مرزی اشغال شده توسط دشمن فرضی و عملیات مقابله با راه‌بندان دشمن، از عملیات‌هایی است که در منطقه میرجاوه انجام خواهیم داد.


وی گفت: برای مقابله با راه‌بندان دشمن و ایجاد کمین در مقابل ستون دشمن فرضی، ازبالگردهای سپاه و نیروهای ویژه پیاده استفاده خواهیم کرد و با تمام قدرت مواضع دشمن را مورد هدف قرار خواهیم دارد. همچنین در این رزمایش برای اولین بار عملیات تخریب تهاجمی را اجرا می‌کنیم.


پاکپور تهاجمی بودن وجه تمایز رزمایش پیامبر اعظم(ص) با دیگر رزمایش‌های سپاه دانست و گفت: نیروی زمینی سپاه برای مقابله هرگونه تهدید باتمام قدرت ورود کرده و دشمن را ناکام خواهد گذاشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :