موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/65357 :کد

0

رئیس‌جمهوری سوریه باید جولان را فراموش کند

  چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۰:۱۷
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -رئیس‌جمهوری سوریه باید جولان را فراموش کند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد که رئیس‌جمهوری سوریه باید جولان را فراموش کند؛ زیرا اسرائیل از این منطقه عقب‌نشینی نمی‌کند.

 

 

 

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد که رئیس‌جمهوری سوریه باید جولان را فراموش کند؛ زیرا اسرائیل از این منطقه عقب‌نشینی نمی‌کند.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، رسانه‌های صهیونیستی نوشتند، «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه در جریان «رایزنی‌ها» با مقام‌های غربی درخصوص آتش‌بس در این کشور، خواسته است که باید به اشغال شدن جولان توسط اسرائیل و استرداد آن در آینده به سوریه، اعتراف کنند.


به نوشته روزنامه «اسرائیل الیوم»، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل به محض دریافت این درخواست اسد، در واکنش به آن گفت: «(اسد) باید آن را فراموش کند.»


اسرائیل الیوم  افزود: نتانیاهو چند روز پیش طی گفت‌وگوی تلفنی با «جان کری» وزیر خارجه آمریکا در این‌خصوص، گفته است: «این اتفاق نخواهد افتاد و اسرائیل هرگز بلندی‌ها جولان را به کسی نمی‌دهد.»


خبرگزاری تسنیم نوشت: به ادعای این روزنامه،  نتانیاهو در جریان دیدار اخیرش با «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا، خواست واشنگتن در جبران توافق هسته‌ای با ایران، آنچه را که «حاکمیت اسرائیل» در جولان اشغالی خوانده است، به رسمیت بشناسد ولی اوباما این درخواست را رد کرده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :